Голова Громади

Виноградівська об’єднана територіальна громада народилася….

30 квітня 2017 року ми увійшли у новий історичний проміжок часу. Розпочата державою децентралізація стала реальністю у Виноградівській об’єднаній територіальній громаді. Ми стали багатшими на 13 тисяч населення, на 2 тисячі дітей. І це основний наш здобуток. Адже тільки від людей залежить, як будуватиметься інфраструктура об’єднаної громади, як збиратимуться  кошти до загальної скарбниці і як витрачатимуться. І тут необхідні не тільки уміння влади згуртувати, по – справжньому, усіх людей, що увійшли до Виноградівської сільської ради, а бажання кожної людини жити  і трудитись на розвиток, добро і досягнення ефективних результатів наміченої стратегії.

Тож вітаю усіх жителів громади з початком нового відліку часу, бажаю тільки процвітання, взаєморозуміння і підтримки. Закликаю бути господарями у своїй громаді, проявляти активність та ініціативу у громадських справах. Розбрат, нехтування законами, нагнітання негативу не пройдуть,у  це я твердо вірю.

Перші вибори у об’єднану громаду показали високу свідомість, згуртованість жителів сіл, селища. Тож продовжимо працювати на благо своєї громади, підростаючого покоління з таким запалом і відповідальністю.

З повагою С.В.Шматенко сільський голова.

«Я, Шматенко Сергій Вілійович, повністю усвідомлюючи свою високу відповідальність, урочисто присягаю, що буду вірно служити народові України, суворо дотримувати Конституції та законів України, сприяти втіленню їх у життя, зміцнювати їх авторитет, охороняти права, свободи і законні інтереси громадян, з гідністю нести високе звання посадової особи місцевого самоврядування, сумлінно виконувати свої обов'язки»

«Присягою» на вірність народові України, розпочалися повноваження сільського голови, депутатів сільської ради.