Шановні споживачі електричної енергії !!! Просимо звернути увагу!

Шановні споживачі електричної енергії !!!

В умовах скрутної ситуації що сталася в селі Виноградово щодо проведення платежів в зв’язку з проблемами на поштовому відділені та  закриття відділення Приватбанку,  просимо своєчасно сплачувати рахунки за спожиту електроенергію і лише від Вас залежить нормальне електропостачання, як  в Вашій оселі так і в районі в цілому. Тому, адміністрація Олешківського РЕЗ і ЕМ просить Вас, після отримання рахунків за спожиту електричну енергію, терміново  провести оплату по рахункам  в повному обсязі за спожиту електроенергію для оплати в енергоринок.

Оплату можна провести в терміналі Приватбанку, який розташований в с. Виноградово , також є спеціальні банківські  програми  “Приват 24” і “Ощадбанк 24/7” оплати через інтернет (самому або за підтримки інших мешканців вашого населеного пункту), які доступні всім споживачам. Водночас продовжуються прийом платежів поштовим відділенням, також можливі оплати в інших населених пунктах району.

Сподіваємось на порозуміння та співпрацю, з повагою

Адміністрація Олешківського РЕЗ і ЕМ.”