Увага! Працюватиме фахівець Олешківської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості

Для жителів  Виноградівської об'єднаної територіальної громади працюватиме фахівець Олешківської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості

05 вересня 2018 року з 10.30 до 11.30 у Виноградівській сільській раді працюватиме фахівець Олешківської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості, який наватиме інформаційно-консультаційні та професійно-орієнтаційні послуги безробітним і шукачам роботи. Відвідувачі зможуть проконсультуватись щодо реєстрації на облік служби зайнятості, призначення допомоги по безробіттю, пошуку роботи, визначенню професійних здібностей та інших питань.