19 жовтня    2018  року о 10.00 год.

в приміщенні  адміністративної будівлі   сільської ради   (актовий зал),  за  адресою  пл. Ювілейна, 10,   смт Брилівка, Олешківський район, Херсонська область  проводяться громадські слухання  містобудівної документації детальних  планів:

-  території земельної ділянки площею 3,4650 га  для ведення індивідуального садівництва в садівничому товаристві «Дружба» за  адресою: біля смт Брилівка, в адміністративних межах Виноградівської сільської ради   Олешківський район  Херсонська область.

- земельна ділянка орієнтовною площею 0,0500 га під обслуговування існуючої у власності нежитлової будівлі магазину за адресою: смт Брилівка, вул. Вишнева, 82,   Олешківський район  Херсонська область.