Вільна вакансія!

О   Г    О   Л   О   Ш   Е   Н   Н   Я

Виконавчий комітет Виноградівської сільської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

посадової особи місцевого самоврядування - спеціаліста І-ї категорії із загальних питань

Основні вимоги до конкурсантів: повна вища освіта, знання діючого законодавства України в обсязі, достатньому для виконання службових обов’язків; знання української мови в обсязі, достатньому для виконання службових обов’язків;  досвід роботи на комп’ютері.

Додаткова інформація, щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається кадровою службою виконкому сільської ради. Прийняття документів здійснюється з 06 листопада  2018  року до 05 грудня  2018 року. Звертайтесь за адресою: вул. Ларіонова, 7 с. Виноградове, Олешківського району, Херсонської області, тел..58-169.

Виконком сільської ради