Херсонський обласний центр гідрометереології попереджає про ускладнення погодних умов на території Херсонської області 4 січня 2019 року

Херсонський обласний центр гідрометереології  попереджає про ускладнення погодних умов на території Херсонської області  4 січня 2019 року

Внаслідок переміщення активного циклону 04.01.2019 року очікується ускладнення погодних умов: значний сніг, хуртовини, у Приазов'ї мокрий сніг, налипання мокрого снігу, посилення вітру до 15-20 м/с, пориви до 25 м/с, на дорогах ожеледиця, приріст снігового покриву 15-20 см, температура протягом доби від 4 морозу до 1 тепла.

Ускладнення погодних умов 4 січня відповідає І рівню небезпечності (жовтий). Такі погодні умови можуть призвести до порушень електропостачання населених пунктів, руху транспорту на окремих ділянках доріг та вулиць, ускладнення роботи комунальних служб та будівельної галузі.