Важлива інформація!

Шановні споживачі!

Виноградівське СКГ нагадує ВАМ щомісяця здійснювати оплату за отримані послуги водопостачання та водовідведення.

В рамках нового закону України « Про житлово-комунальні послуги» відповідальність споживача за непогашену заборгованість стане більш жорсткою з 01.05.2019 року: нарахування пені за кожен день прострочення , обмеження та припинення надання послуг в цілому .

Якщо Ви маєте заборгованість перед комунальним господарством, погасіть її і не доводьте ситуацію до обмеження в наданні послуг . Якщо у вас є борг комунальне господарство завжди готове йти на зустріч та укласти договір реструктуризації. За детальною інформацією звертайтесь до абонентської служби за адресою - с. Виноградове вул. Суворова 2А.

Нагадуємо: якщо оплата за комунальні послуги перевищує 15% частку від сукупного доходу сімї -Ви можете отримати субсидію. Для цього необхідно звернутись до управління праці та соціального захисту населення .

Вверніть увагу ! При наявності боргу отримати субсидію можна лише після укладення та дотримання умов

З повагою СКГ Виноградівське