Виноградівська об'єднана територіальна громада
Олешківський район, Херсонська область

ВИНОГРАДІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ОГОЛОШУЄ КОНКУРс

  На заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування: -  начальника фінансового відділу , начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності, начальника відділу земельних відносин , комунальної власності , енергоменеджменту, інвестицій та управління проектами Виноградівської сільської ради.

   Загальні вимоги до кандидатів : громадянство України, повна вища за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста  або магістра освіта , стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі не менше 3 років , знання діючого законодавства України та знання української мови в обсязі, достатньому для виконання службових обов’язків.

  Додаткова інформація, щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається спеціалістом сільської ради. Прийняття документів здійснюється з 07 травня  2019  року до 05 червня  2019 року.

     Звертайтесь за адресою: вул. Ларіонова, 7 с. Виноградове, Олешківського району, Херсонської області, тел..58-169.,0955033955

        

 

 Виконком сільської ради 

 « повернутися до списку оголошень