15-16 лютого буде проводитись тренінг-інтенсив «Проектний менеджмент для соціальних проектів/соціального підприємства. Чого хочуть донори?». м.Каховка

Дата: 05.02.2020 10:04

У зв'язку зі зростаючою потребою громадських активістів і волонтерів у активації населення, знаннях роботи з зовнішніми інвестиціями, міжнародними і національними фондами, навичках написання проектних заяв Фото без опису

Даний тренінг рекомендовано проектним менеджерам, агенціям і офісам розвитку, працівникам громадських організацій, громадським активістам і благодійникам, учасникам бізнес-об’єднань і людям, котрі хочуть отримати грант на початок власної справи.

За програмою тренінгу учасники розроблятимуть основні блоки проектних заяв з орієнтацією під конкретних донорів, розглянуть бізнес-моделі, котрі виведуть ваші проекти на сталість, основи бюджетування і отримають рекомендації з якісного просування проектів.

Місце проведення: Станція юннатів, вул. Набережна, 25, м. Каховка

Час: 11:00 – 15:00

Організаційний внесок: 300 грн. з особи

Координатор тренінгу: голова ГО «Таврійська родина» Уманська І. В., тел. 095-838-18-39

Посилання на реєстрацію: https://forms.gle/9a2sc6hFSgapSWza8

Тренер – Вікторія Кулакова, сертифікована бізнес-тренерка, сертифікована тренерка з соціального підприємництва, майстер-фасилітатор Програми «Активні громадяни» Британської ради.  Досвід тренінгової роботи – 9 років, більше 250 проведених тренінгів, в тому числі для замовників ПРООН, USAID та європейських фондів, більше 4 000 учасників.

ГО «Таврійська родина» виступає місцевим координатором в організації тренінгу-інтенсиву  «Проектний менеджмент для соціальних проектів/соціального підприємства. Чого хочуть донори?» і просить допомоги у інформуванні потенційних учасників.

31.01.2020 р.

Голова ГО «Таврійська родина»
 IrinaUA75@gmail.com                                                                                     Уманська І. В