Перша установча сесія VIII скликання Виноградівської сільської ради

Дата: 20.11.2020 15:09

Фото без описуСьогодні, 20 листопада 2020 року, відбулася перша установча сесія VIII скликання Виноградівської сільської ради, за участі новообраних сільського голови та депутатів сільської ради.

Розпочала установчу сесію голова Виноградівської сільської територіальної виборчої комісії Херсонського району Херсонської області, Дудченко Наталія Іванівна, яка оголосила результати виборів сільського голови та депутатів.

Виноградівським сільським головою визнаний Шматенко Сергій Вілійович, обраний з загальною кількістю голосів - 1890.

Депутатський корпус Виноградівської  ОТГ склали 22 депутати:

1 Коваленко Сергій Вікторович Округ № 1 - набрав 62 голоси.

2 Коваленко Сергій Іванович - Округ № 1 - набрав 62 голоси.

3 Корнійчук Наталія Іванівна- Округ № 1 - набрала 126 голосів.

4 Сухіна Марія Миколаївна - Округ № 1 - набрала 46 голосів.

5 Джуль Павло Олександрович - Округ № 2 - набрав 80 голосів.

6 Меркотан Іван Миколайович - Округ № 2 - набрав 46 голосів

7 Ратушний Леонід Миколайович - Округ № 2 - набрав 124 голоси

8 Шаповал Віталій Вікторович- Округ № 2 - набрав 97 голосів

9 Голомашевич Ольга Миколаївна - Округ № 3 - набрала 93 голоси

10 Перов Владислав Сергійович- Округ № 3 - набрав 68 голосів

11 Богачук Віктор Михайлович - Округ № 4 - набрав 44 голоси

12 Гофман Ігор Вікторович - Округ № 4 - набрав 46 голосів

13 Онопченко Оксана Іванівна- Округ № 4 - набрала 66 голосів

14 Снігур Наталя Іванівна - Округ № 4- набрала 104 голоси

15 Борчашвілі Валентина Яківна - Округ № 5 - набрала 97 голосів

16 Васюкова Лариса Анатоліївна- Округ № 5 - набрала 161 голос

17 Руда Неллі Владиславівна- Округ № 5 - набрала 44 голоси

18 Тимошенко Сергій Олексійович- Округ № 5 - набрала 43 голоси

19 Бовтрюк Віталій Іванович- Округ №6 - набрав 91 голос

20 Дівіль Валентина Іванівна- Округ № 6 - набрала 78 голосів

21 Іванова Олена Ярославівна- Округ № 6 - набрала 111 голоси

22 Медведєва Інна Георгіївна- Округ №6 - набрала 97 голосів

Відбулася і присяга новообраного сільського голови та всіх депутатів ради. Проголосивши присягу, Сергій ШМАТЕНКО подякував за висловлену довіру й закликав депутатський корпус працювати на благо громади.

Далі сесія проходила під головуванням Сергія ШМАТЕНКА, Виноградівського сільського голови.

За пропозицією сільського голови, таємним голосуванням, обрано секретаря Виноградівської сільської ради – Корнійчук Наталію Іванівну.

За пропозицією сільського голови, затверджено Чаюк Інну Вікторівну на посаду секретаря виконавчого комітету (керуючої справами).

За пропозицією сільського голови, затверджено Круц Надію Миколаївну на посаду заступника сільського голови з питань виконавської діяльності.

За пропозицією сільського голови, затверджено старосту Тарасівського старостинського округу – Литвиненко Наталію Володимирівну.

За пропозицією сільського голови, затверджено старосту Брилівського старостинського округу – Петровську Олену Володимирівну

Новообрані депутати  розглянули інші питання порядку денного сесії, а саме:

- Про утворення постійних комісій Виноградівської сільської ради VІІІ скликання

- Про персональний склад постійних комісій Виноградівської сільської ради VІІІ

- Про затвердження положення про постійні комісії Виноградівської сільської ради VІІІ скликання

- Про затвердження Положення про старосту

- Про утворення виконавчого комітету Виноградівської сільської ради VІІІ скликання, визначення його чисельності

- Про затвердження персонального складу виконавчого комітету Виноградівської сільської ради VІІІ скликання

- Про затвердження Регламенту Виноградівської сільської ради VІІІ скликання

- Про затвердження Положення про виконавчий комітет Виноградівської сільської ради VІІІ скликання.

- Про структуру, загальну чисельність апарату ради, структурних підрозділів та виконавчих органів Виноградівської сільської ради VІІІ скликання на 2020 рік

- Про створення виконавчого органу: Комунальна установа « Фінансовий відділ Виноградівської сільської ради»

- Про внесення змін до рішення 57-ї позачергової сесії сільської ради №1286 від 22.09.2020 р. «Про сільський бюджет Виноградівської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік»

- Про перелік питань для розгляду на пленарних засіданнях та засіданнях постійних комісій сільської ради у 2021 році