Виноградівська об'єднана територіальна громада
Олешківський район, Херсонська область

Бібліотека - скарбниця всіх багатств

Сучасний світ майже нівелював традиційне телебачення , настільні ігри , безпосереднє , близьке спілкування , частково книги , навіть бібліотеки стали електронними та віртуальними. Інтернет , обчислювальна техніка , глобальна павутина , різні гаджети та планшети заполонили все навколо. Все одно люди продовжують ходити в традиційні бібліотеки , які і зараз є незамінним поки джерелом знань , емоцій , навчання і досвіду .
У бібліотеці сама атмосфера приміщення – храму духовності та книг налаштовує на серйозність , велич , високу мораль , моральність і спрагу знань . На стелажах , полицях мирно покояться улюблені чудові книги , які так і просяться до нас у руки , щоб ми прочитали їх , набралися у них знань , премудрості , перетворень , розширили свій кругозір і направили своє життя , близьких , суспільства в правильне русло вічності , духовності , віри і благопристойності .
Зайшовши до бібліотеки , ми внутрішньо стаємо суворіше , правильніше , голос говорить напівпошепки , велично , пустощі йдуть з голови, зростає зосередженість , люди починають відчувати себе піднесеніше і цнотливі , тому що немає вірніше одного, ніж книга , яка не підведе ніколи .
Серце кожної бібліотеки – читальний зал , де можна посидіти в тиші і спокої подумати , почитати пресу , переглянути сторінки історії в енциклопедичному словнику , підготувати уроки , написати реферат або поплисти по хвилях захоплюючого роману. Тут людина внутрішньо очищається від скверни , стає значно краще духовно , випромінюючи тепло і щастя .
Спілкування з книгою допомагає оволодіти певними знаннями. Саме з цією метою
01 лютого 2018 року в Брилівську шкільну бібліотеку на бібліотечний урок завітали учні 3-Б класу з класоводом, Порубльовою Світланою Миколаївною.
Бібліотекар Дуцар Варвара Іванівна провела захоплюючу мандрівку книжковими та тематичними виставками, познайомила дітей з правилами користування книгою, як потрібно поводитися в бібліотеці, діти читали вірші про пори року, про тварин, про Україну. Час в бібліотеці пролетів стрімко. На згадку Варвара Іванівна подарувала дітям листівки-пам‘ятки.« повернутися до списку новин