Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Героя Радянського Союзу О.М.Соценка

Виноградівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу О.М.Соценка – це навчальний заклад, у якому 51 педагог, з них 46 – випускники школи, розвивають, навчають, виховують – 528 учнів.

Основою  діяльності Виноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу О.М.Соценка сьогодні є партнерство школи і громади, розвиток громадської самоорганізації, самоуправління.

Школа є невід′ємною частиною спільноти, до якої входить, і готова підтримувати  партнерські стосунки з кожним її членом, з різними державними й громадськими організаціями в місцевій громаді.

Виноградівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу О.М.Соценка у співпраці з громадою створює сприятливе середовище для соціалізації сільській молоді, метою якої є розвиток соціально необхідних умінь, навичок і якості дитини, її соціальне та життєве самовизначення.

У цьому напрямку у  Виноградівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу О.М.Соценка є багато творчих напрацювань.

Зокрема заслуговує на увагу досвід участі школярів у розробці та реалізації суспільних проектів.