Служба у справах дітей

Служба у справах дітей Виноградівської територіальної громади відновила свою роботу для забезпечення оптимального функціонування цілісної системи захисту прав дітей в територіальній громаді.

Служба має право юридичної особи, є підзвітною, підконтрольною та підпорядкованою начальнику Виноградівської сільської  військової адміністрації.

Основні завдання та повноваження служби

1. реалізація на території територіальної громади державної політики з питань соціального захисту дітей, запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності;
  2. підтримка дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах;
  3. проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з питань, що належать до компетенції служби, зокрема, через засоби масової інформації.

Інформуємо, що починаючи з 24.02.2022 року по теперішній час територія Виноградівської громади тимчасово окупована. Служба у справах дітей відновила свою роботу з жовтня 2023 року і працює дистанційно.

Актуальна адреса поштової скриньки для електронного листування chidren2023@gmail.com.

25 Квітня, 2024 р., 11:44
Українська мережа ЗА ПРАВА ДИТИНИ проводить кампанії «Дитину повернути додому не страшно», в межах проєкту «ШЛЯХ ДОДОМУ», через поширення інформаційного соціального ролика про цей проєкт.
02 Квітня, 2024 р., 10:02
Міністерством соціальної політики України з метою забезпечення дітей та молоді правом на свободу вираження поглядів, а також їх залучення до процесу прийняття рішень було утворено Офіс дітей та молоді "ДІйМО".
22 Березня, 2024 р., 10:31
Дитячий будинок сімейного типу  (ДБСТ) – це окрема сім’я, яка бере на виховання та спільне проживання не менш ніж 5 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. Вона створюється за бажанням подружжя або окремої особи, яка не перебуває у шлюбі.
07 Березня, 2024 р., 09:36
Інформацію підготувала команда громадської спілки «Українська мережа за права дитини», яка є багаторічним партнером Мінреінтеграції.
01 Лютого, 2024 р., 09:50
Бажання взяти на виховання дитину, народжену іншими, є ознакою нашої культури і виникає тільки у небайдужих до чужого горя, душевно щедрих і готових до самопожертви людей.
28 Грудня, 2023 р., 09:54
І ще трьох дітей з тимчасово окупованих територій вдалося повернути команді Save Ukraine. Таким чином завершена 14 рятувальна місія, впродовж якої врятували 14 дітей, семеро з яких — це діти, позбавлені батьківського піклування.
06 Грудня, 2023 р., 14:03
День Святого Миколая у грудні розпочинає цикл зимових свят в Україні. Це велике церковне свято і улюблений день дітлахів, які традиційно отримують «від Миколая» солодощі та подарунки.