Оприлюднення проектів регуляторних актів

Про встановлення земельного податку на території Виноградівської сільської ради

Про встановлення  податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

Про встановлення податків та зборів

Про встановлення ставок податку на майно на території Виноградівської сільської ради на 2021 рік

Про встановлення розміру ставок єдиного податку на території Виноградівської сільської ради на 2021 рік

- Про оприлюднення проекту рішення сільської ради " Про встановлення ставок податку на майно на території Виноградівської сільської ради на 2020 рік"

- Про оприлюднення проекту рішення сільської ради " Про встановлення розміру ставок єдиного податку на території Виноградівської сільської ради на 2020 рік"

Про оприлюднення проекту рішення "Про встановлення місцевих податків і зборів на 2019 рік"

-Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами на території Виноградівської сільської ради Олешківського району Херсонської  області (ОТГ)

-  Про затвердження Порядку визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам на території Виноградівської ОТГ

- Про затвердження Правил благоустрою території Виноградівської сільської територіальної громади