Оприлюднення проектів регуляторних актів

Про оприлюднення проекту рішення "Про встановлення місцевих податків і зборів на 2019 рік"

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акта «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2019 рік»

Проект рішення Виноградівської сільської  ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2019 рік» розроблено  постійною комісію сільської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитк .

Основною метою прийняття регуляторного акта є встановлення ставок податків і зборів та надходжень до місцевого бюджету на 2019 рік.

Проект регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу розміщено  на офіційному веб-сайті Виноградівської сільської  ради.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань  приймаються в письмовому вигляді протягом 1 (одного) місяця з дати опублікування проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу за адресою: 75144             вул. Ларіонова,7, с. Виноградове, т.58-169, e-mail: <vinradas@ukr.net>

фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку,

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акта «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки  на 2019 рік»

Проект рішення Виноградівської сільської    ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки  на 2019 рік»

розроблено  постійною комісією селищної ради з питань планування фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку, житлово-комунального господарства та комунальної власності .

Основною метою прийняття регуляторного акта є встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки  на 2019 рік.

Проект регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу розміщено  на офіційному сайті Виноградівської сільської   ради.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань  приймаються в письмовому вигляді протягом 1 (одного) місяця з дати опублікування проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу за адресою: 75144, вул. Ларіонова, 7, с. Виноградове, т.58-169, e-mail: Секретар <vinradas@ukr.net>

Голова постійної комісії з питань планування

фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку.

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акта «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік»

Проект рішення Виноградівської сільської    ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік»

Голова постійної комісії з питань планування

фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку.