У 2017-2018 навчальному році заклад працює над проблемою «Соціалізація дітей та учнівської молоді у сучасних умовах: практико-орієнтований аналіз»

Заклад дошкільної  освіти ясла-садок «Барвінок» Виноградівської сільської ради  у 2017-2018 навчальному році працює над проблемою «Соціалізація дітей та учнівської молоді у сучасних умовах: практико-орієнтований аналіз»

Завдання на 2017-2018 навчальний рік

1. Соціалізація особистості дошкільника на основі інтраіндивідуальної моделі освітнього простору.
  2. Забезпечення високої якості та ефективності цілеспрямованого розвитку у сфері патріотичного виховання дошкільнят.
  3. Використання інноваційних технологій, форм роботи для розвитку художньо-естетичних здібностей дітей.
  4. Здійснення економічного виховання дошкільників шляхом предметно-операційної та трудової діяльності.

Освітня діяльність у закладі здійснюється у межах Базового компонента дошкільної освіти  за комплексними програмами:

• Освітня програма для дітей від2 до 7 років «Дитина» (наук.кер. проекту – Огнев’юк В.О., авт. колектив – Бєлєнька Г.В., Богініч О.Л., Богданець-Білоскаленко Н.І. та ін.),
  • Освітня програма для дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт» (за загальною науковою редакцією Т.О. Піроженко);

та парціальними програмами:

• «Про себе треба знати, про себе треба дбати» програма з основ здоров’я та безпеки життєдіяльності дітей віком від 3 до 6 років (авт. – Лохвицька Л.В.)
  • «Казкова фізкультура» програма з фізичного виховання дітей раннього та дошкільного віку (авт. – Єфименко М.М.);
  • «Веселкова музикотерапія: оздоровчо-освітня робота з дітьми старшого дошкільного віку» (авт. – Малишевська І.А., Демидова С.К.)
  • «Грайлик» програма з організації театралізованої діяльності в дошкільному навчальному закладі (авт. – Березіна О.М., Гніровська О.З., Линник Т.А.)

Освітній процесс здійснюється за художньо - естетичним, фізкультурно-оздоровчим, екологічним та  патріотичним напрямком.

З метою своєчасного виявлення, підтримки та розвитку природних нахилів та здібностей вихованців  у ясла-садку   «Барвінок» працюють гуртки

• Гурток « Домісолька» (керівник Ратушна І.М.)
  • «Веселкова музикотерапія: оздоровчо-освітня робота з дітьми старшого дошкільноговіку» (авт. – Малишевська І.А., Демидова С.К.)
  • Гурток «Туристичними стежками» (керівник Коваленко Н.І.)

- «Казкова фізкультура» програма з фізичного виховання дітей раннього та дошкільного віку (авт. – Єфименко М.М.);

• Гурток «Казка на долоньці» (керівник Панченко І.О.)

Програма «Грайлик» з організації театралізованої діяльності в дошкільному навчальному закладі (авт. – Березіна О.М., Гніровська О.З., Линник Т.А.