Виноградівська об'єднана територіальна громада
Олешківський район, Херсонська область

Постійні комісії

Постійна комісія з питань освіти, культури, охорони здоров'я, соціального захисту населення, молоді, фізкультури і спорту

Голова комісії :                    Поліщук Ольга Володимирівна

Заступник голови комісії :  Борчашвілі Валентина Яківна

Секретар комісії :                Голомашевич Ольга Миколаївна

Члени комісії :                     Приймак Андрій Степанович

                                             Джуль Павло Олександрович

 

Постійна комісія з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони навколишнього природнього середовища

Голова комісії :                    Коваленко Сергій Вікторович

Заступник голови комісії :  Потоцька Ольга Володимирівна

Секретар комісії :                Цілинко Катерина Олександрівна

Члени комісії :                     Хомчик Костянтин Павлович

                                             Кононенко Михайло Михайлович

 

Постійна комісія з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, прав людини, законності та правопорядку, запобігання проявам корупції

Голова комісії :                    Верещак Володимир Іванович

Заступник голови комісії :  Круглов Юрій Анатолійович

Секретар комісії :                Бовтрюк Віталій Іванович

Члени комісії :                     Богачук Віктор Михайлович

                                             Сливка Віктор Іванович

Постійна комісія з питань промисловості, підприємництва, сфери послуг, транспорту та зв'язку

Голова комісії :                    Шаповал Віталій Вікторович

Заступник голови комісії :  Білий Андрій Анатолійович

Секретар комісії :                Лисюк Сергій Дмитрович

Члени комісії :                     Кромп Олександр Петрович

                                             Тимошенко Сергій Олексійович

 

Постійна комісія з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку

Голова комісії :                    Снігур Наталя Іванівна

Заступник голови комісії :  Васюкова Лариса Анатоліївна

Секретар комісії :                Руда Неллі Владиславівна

Члени комісії :                     Меркотан Іван Миколайович

                                             Ходій Лариса Петрівна