ПРИЗНАЧЕННЯ ПЕНСІЇ, НЕ ВИХОДЯЧИ З ДОМУ

Електронний сервіс Пенсійного фонду України щодо призначення пенсії  за принципом «одне відвідування» передбачає:

➣1 подання заяви на призначення пенсії онлайн, прикріпивши завірені кваліфікованим електронним підписом необхідні копії документів.

➣2 звернення до сервісного центру з оригіналами документів, коли прийде відповідна СМС, щоб отримати пенсійне посвідчення.

Для того, щоб подати заявку онлайн, необхідно пройти кілька етапів:

❶ Зареєструватися на вебпорталі електронних послуг https://portal.pfu.gov.ua/ з допомогою кваліфікованого електронного підпису;

❷ Обрати пункт «Заява на призначення пенсії»;

❸ Заповнити анкету;

❹ Завантажити документи;

❺ Підписати заяву електронним підписом;

❻ Відправити її до ПФУ;

❼ Дочекатися СМС (протягом 10 днів) – і прийти до сервісного центру за пенсійним посвідченням.

Звернення, відправлене до Пенсійного фонду України, автоматично обробляється у його структурних підрозділах, а на вебпорталі користувач може відстежувати стан обробки свого звернення – в режимі перегляду всіх звернень, поданих особою до ПФУ.

Нагадуємо, що сьогодні отримати доступ до ресурсів вебпорталу електронних послуг Фонду можливо також з мобільних пристроїв (смартфон, планшет) за допомогою мобільного додатку «Пенсійний фонд».

Закликаємо на період карантину утриматися від особистого відвідування сервісних центрів Пенсійного фонду та користуватися онлайн сервісами!