КУ Центр надання соціальних послуг

Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» Виноградівської сільської ради (далі ЦНСП) є структурним підрозділом Виноградівської сільської ради, яка відновила свою діяльність з метою забезпечення надання соціальних послуг населенню Виноградівської громади.

Основними завданнями КУ «ЦНСП» є:

• організація надання соціальних послуг населенню громади;
  • спрощення процедури отримання соціальних послуг та поліпшення якості їх надання;
  • забезпечення інформування суб’єктів звернень про вимоги та порядок надання тих чи інших соціальних послуг.

Інформуємо, що з 24 лютого 2022 року і до цього часу територія Виноградівської громади перебуває в тимчасової окупації, тому ЦНСП надає лише консультативні послуги.

Свої звернення, заяви та повідомлення просимо надсилати свої запит через месенджер WhatsApp на номер +380689636675 (kucnsp195), де надайте Фамілію, Ім’я, контактній номер телефону та коротко суть питання.

04 Квітня, 2024 р., 09:33
Центр відповідальної гри (RGC) як громадська спілка створений з метою розбудови в Україні дієвої системи заходів, спрямованих як на попередження (профілактику) виникнення ігрової залежності, так і на подолання та мінімізацію її негативних наслідків.
28 Березня, 2024 р., 10:09
Колеги, представники/-ці ОМС, жителі Херсонської ТГ, презентуємо вам мапу надавачів послуг психічного здоров’я та психосоціальної підтримки для жителів Херсонської територіальної громади.
05 Березня, 2024 р., 09:58
Міжнародне агентство професійних кваліфікацій Запрошує Вас до співпраці у рамках проєкту з навчання за короткотривалою програмою «Соціально-психологічний супровід ветеранів війни та демобілізованих громадян»!
28 Лютого, 2024 р., 10:34
У березні 2024 року Українська компанія Грузар розпочинає реалізацію програми допомоги  найуразливішим сім’ям ВПО та сім'ям учасників бойових дій, які постраждали від російської агресії.