КУ Центр надання соціальних послуг

Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» Виноградівської сільської ради (далі ЦНСП) є структурним підрозділом Виноградівської сільської ради, яка відновила свою діяльність з метою забезпечення надання соціальних послуг населенню Виноградівської громади.

Основними завданнями КУ «ЦНСП» є:

• організація надання соціальних послуг населенню громади;
  • спрощення процедури отримання соціальних послуг та поліпшення якості їх надання;
  • забезпечення інформування суб’єктів звернень про вимоги та порядок надання тих чи інших соціальних послуг.

Інформуємо, що з 24 лютого 2022 року і до цього часу територія Виноградівської громади перебуває в тимчасової окупації, тому ЦНСП надає лише консультативні послуги.

Свої звернення, заяви та повідомлення просимо надсилати свої запит через месенджер WhatsApp на номер +380689636675 (kucnsp195), де надайте Фамілію, Ім’я, контактній номер телефону та коротко суть питання.

25 Липня, 2024 р., 10:17
24 липня Український ветеранський фонд оголошує старт конкурсу фінансування громадських організацій — Варто: шлях відновлення.
11 Липня, 2024 р., 10:14
Кабінет Міністрів України затвердив Порядок забезпечення пільгового санаторно-курортного лікування осіб, стосовно яких встановлено факт позбавлення особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України.
09 Липня, 2024 р., 11:00
Постанова Кабінету Міністрів України від 30 травня 2024 р. №614 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 18 квітня 2018 р. № 280 «Питання забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України».
28 Червня, 2024 р., 11:30
Ветерани й ветеранки, а також військові та їхні родини можуть пройти безоплатний курс  "Основи роботи з базами даних", який є спільним проєктом Українського ветеранського фонду, Lobby X та ІТ-компанії SoftServe.
24 Червня, 2024 р., 09:17
Через повномасштабне вторгнення рф чимало наших людей вимушено залишили свої домівки і знайшли прихисток в інших безпечних регіонах.
07 Червня, 2024 р., 11:47
«Ветерани та члени їхніх сімей мають можливість долучитися до освітньо-грантової програми «Траєкторія» та залучити 100 000 грн на розвиток власної справи», - повідомляє пресцентр Урядовий портал. (https://www.kmu.gov.ua/.../veterany-ta-chleny-ikhnikh...)
30 Травня, 2024 р., 09:35
20 травня 2024 - У світлі зростаючої кількості схем шахрайства, пов'язаних з отриманням багатоцільової фінансової допомоги, міжнародна гуманітарна організація CARE звертається до українців із закликом бути особливо обережними при наданні своїх персональних даних.
14 Травня, 2024 р., 09:45
Порядок отримання єдиноразової матеріальної допомоги визначає механізм здійснення видатків з місцевого бюджету Виноградівської громади на фінансування матеріальної допомоги пораненим Захисникам і Захисницям у російсько-українській війні для їх лікування, реабілітаційних заходів, протезування тощо.