Виноградівська територіальна громада
Херсонська область, Херсонський район

КУ Центр надання соціальних послуг

Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» Виноградівської сільської ради (далі ЦНСП) є структурним підрозділом Виноградівської сільської ради, яка відновила свою діяльність з метою забезпечення надання соціальних послуг населенню Виноградівської громади.

Основними завданнями КУ «ЦНСП» є:

• організація надання соціальних послуг населенню громади;
  • спрощення процедури отримання соціальних послуг та поліпшення якості їх надання;
  • забезпечення інформування суб’єктів звернень про вимоги та порядок надання тих чи інших соціальних послуг.

Інформуємо, що з 24 лютого 2022 року і до цього часу територія Виноградівської громади перебуває в тимчасової окупації, тому ЦНСП надає лише консультативні послуги.

Свої звернення, заяви та повідомлення просимо надсилати свої запит через месенджер WhatsApp на номер +380689636675 (kucnsp195), де надайте Фамілію, Ім’я, контактній номер телефону та коротко суть питання.

Безкоштовне вантажне перевезення по Україні. Тільки для ветеранів та внутрішньо переміщених осіб

У березні 2024 року Українська компанія Грузар розпочинає реалізацію програми допомоги  найуразливішим сім’ям ВПО та сім'ям учасників бойових дій, які постраждали від російської агресії.

10:34:03 28.02.2024