Методична сторінка

Змістові напрями роботи

Дошкільного навчального закладу «Веселка»

на 2017-2018н.р.

Проаналізувавши  стан освітньої роботи за 2016-2017навчальний  рік, з метою підвищення якості  виховання дітей педагогічний коллектив дошкільного закладу в 2017-2018 навчальному році ставить перед собою такі завдання:

1. Розвивати у дітей творчі художньо-естетичні здібності в різних видах діяльності.
    2. Сприяти емоційному благополуччю дітей – основному показнику їх психічного здоров’я,створити відповідний мікроклімат в дошкільному навчальному закладі.
    3.Опрацювати науково - методичну проблему області «Соціалізація дітей та учнівської молоді: практично - орієнтивний аналіз»
    4.Формувати компетентність дитини в мистецькій діяльності:

НАПРЯМОК РОБОТИ ДНЗ - ХУДОЖНЬО-ЕСТЕТИЧНИЙ
    Художньо естетичний розвиток має допомогти розвивати творчі здібності дошкільників :музичні ,театральні, образотворчі, хореографічні.