Цифрова грамотність

16 Квітня, 2024 р., 10:16
Відтепер вступати до ЗВО чи влаштовуватися на роботу можна без купи ксерокопій — достатньо пошерити електронний освітній документ.  А якщо втратили атестат чи диплом — у кілька кліків отримати інформацію в електронній формі. У застосунку Дія тепер відображаються:
09 Квітня, 2024 р., 12:22
Переїхали внаслідок війни, але досі не маєте довідки ВПО й не отримуєте грошову допомогу? Сервіс для внутрішньо переміщених осіб у Дії знову працює.
07 Березня, 2024 р., 11:34
Оновлено сервіс на порталі Дія — пришвидшено процес подання заяви про отримання субсидії на оплату комунальних послуг, газу та палива. Відтепер її можна подати за 10 хвилин, оскільки більшість документів автоматично підтягуються з реєстрів. Раніше процес тривав близько пів години. Спрощена заява стала можлива завдяки меншій кількості полів для заповнення даних — 7 замість 21.
11 Січня, 2024 р., 10:49
Кіберполіція закликає громадян не спокушатися на пропозиції легкого заробітку в інтернеті: аферисти пропонують передивлятися короткі відео та ставити «лайки» у популярних соціальних мережах за гроші. Не поспішайте виконувати вказівки незнайомців та надавати конфіденційну інформацію або переказувати гроші на рахунки сторонніх осіб.
24 Грудня, 2023 р., 12:34
У 2023 році світові витрати на захист від кібератак можуть сягнути понад вісім трильйонів доларів. Такі дані Cybersecurity Ventures. За даними Держспецзв’язку, лише за перші чотири місяці війни хакери здійснили понад 790 атак на кіберсектор України. У світі відбувається близько 2000 кібератак на день. Цей показник значно зріс з переходом багатьох працівників в онлайн-роботу, адже люди почали проводити більше часу в мережі та використовувати більше онлайн-сервісів. Саме тому знати, як захистити себе та свої дані в онлайні, — одна з найнеобхідніших навичок у сучасному світі.