ДНЗ "Калинонька" (с.Клини)

Дошкільний навчальний заклад "Калинонька"

Виноградівської сільської ради

Наші педагоги - прекрасна творча команда професіоналів :

·Люблять дітей і вибрану ними справу;

·Постійно навчаються, добре знають про сучасні педагогічні знахідки і нові навчальні технології;

·Обізнані в широкомуспектрі буття і дають відповіді на любі запитаннямалих "чомучок";

·Справедливі, добрі, чуйні, сердечні.
"Випадкові" люди у нас не працюють. Кожний вихователь намагається максимально реалізувати себе на своєму робочому місці.

Наші вихованці живуть хорошим, яскравим дитячим життям, наповненим великою кількістю "головних" дрібниць. Важливих, необхідних і корисних справ, від яких вчаться не втомлюватись, не кидати на півдорозі, а зростати свою працездатність і терплячість, дорослість і самостійність. Окрім важливих наук діти навчаються найважливішому: жити в злагоді з самим собою, з колективом, з оточуючим світом.

Медсестра постійно слідкує за проведенням сан-профілактичних заходів, слідкує за здоровим тасмачним харчуванням. Консультує батьків, створює безпечні умови перебування дітей у закладі.
Обробка приміщень за допомогою бактерицидних опромінювачів та іншихдезинфікуючихзасобівзначнознизилизахворюваність дітей. Але головне – це небажання самих дітей хворіти, щоб не пропустити щось цікаве.

Освітні завдання закладу на 2017-2018 н.р.

Розвиток творчих здібностей дітей дошкільного віку в образотворчій діяльності.

Активізувати просвітницьку діяльність серед батьків з мовленнєвої компетенції дітей дошкільного віку.

Формування у дошкільників свідомого ставлення до власного  здоров'я шляхом систематичного планування днів здоров`я.

Заклад будує свою роботу на основі державних документів:

• Організація освітньо - виховного процесу здійснюється згідно із Законами України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Про мови», «Про захист дитинства», " Базовим компонентом дошкільної освіти в Україні.
• Педагоги працюють за програмою виховання і навчання дітей від двох до семи років «Дитина»
Педагогічний колектив закладу постійно працює над створенням єдиного методичного простору з інноваційною діяльністю вихователів.

З метою оновлення змісту, забезпечення дітей якісною освітою, педагогічні працівники закладу систематично працюють над запровадженням нових форм і методів навчання в структуру заняття.
• Організація життєдіяльності в повсякденному житті:
• Ігри, спілкування, індивідуальні заняття
• Гуртки