Виноградівська територіальна громада
Херсонська область, Херсонський район

Вирішення проблемних питань, пов'язаних із реєстрацією податкових накладних.

Доводимо до Вашого відома, що при обласній державній адміністрації працює робоча група з вирішення проблемних питань, пов’язаних із реєстрацією податкових накладних (розрахунків коригувань) в Єдиному реєстрі податкових накладних, зупиненням, відмовою їх реєстрації сільськогосподарським товаровиробникам (фермерським господарствам тощо), до складу якої входять представники Департаменту розвитку сільського господарства та зрошення облдержадміністрації, Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, регіонального відділення Укрдержфонду та аграрних асоціацій. Робочу групу створено з метою напрацювання шляхів, механізму та способів врегулювання проблемних питань, що виникають при реєстрації податкових накладних сільськогосподарськими товаровиробниками (фермерськими господарствами). Зіткнувшись із проблемами в податкових питаннях, можливо на місцях отримати допомогу та консультацію. Питання, які виникають у фермерів, фіксуються та розглядаються робочою групою. У разі виникнення проблематики при реєстрації податкових накладних сільгосптоваровиробниками рекомендуємо звертатися до секретаря обласної робочої групи Новікової Ольги Василівни, заступника начальника управління – начальника відділу фінансово-кредитного забезпечення та бухгалтерського обліку Департаменту розвитку сільського господарства та зрошення облдержадміністрації за тел. (0552) 42- 27-54.

16:02:00 31.01.2022

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ!

Запрошуємо усіх жителів Виноградівської територіальної громади внести свої персональні дані для актуалізації інформації в електронному  Реєстрі територіальної громади.

13:28:32 31.01.2022