Вакантні посади

О   Г    О   Л   О   Ш   Е   Н   Н   Я

Виконавчий комітет Виноградівської сільської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

посадової особи місцевого самоврядування - спеціаліста І-ї категорії із загальних питань

Основні вимоги до конкурсантів: повна вища освіта, знання діючого законодавства України в обсязі, достатньому для виконання службових обов’язків; знання української мови в обсязі, достатньому для виконання службових обов’язків;  досвід роботи на комп’ютері.

Додаткова інформація, щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається кадровою службою виконкому сільської ради. Прийняття документів здійснюється з 06 листопада  2018  року до 05 грудня  2018 року. Звертайтесь за адресою: вул. Ларіонова, 7 с. Виноградове, Олешківського району, Херсонської області, тел..58-169.

Виконком сільської ради

посадової особи місцевого самоврядування - спеціаліста І-ї категорії із земельних питань.

Додаткова інформація, щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається кадровою службою виконкому сільської ради. Прийняття документів здійснюється з 19 липня  2018 року до 17 серпня  2018 року. Звертайтесь за адресою: вул. Ларіонова, 7 с. Виноградове, Олешківського району, Херсонської області, тел..58-169.

Виконком сільської ради

посадової особи місцевого самоврядування - спеціаліста І-ї категорії (фінансист – економіст).

Основні вимоги до конкурсантів: повна вища освіта( за фахом  бухгалтера , економіста , фінансиста), знання діючого законодавства України в обсязі, достатньому для виконання службових обов’язків; знання української мови в обсязі, достатньому для виконання службових обов’язків;  досвід роботи на комп’ютері.

Додаткова інформація, щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається кадровою службою виконкому сільської ради. Прийняття документів здійснюється з 14 травня  2018 року до 13 червня  2018 року. Звертайтесь за адресою: вул. Ларіонова, 7 с. Виноградове, Олешківського району, Херсонської області, тел..58-169.

Виконком сільської ради

У Відділі освіти, культури та спорту Виноградівської сільської ради відкрита вакансія ВОДІЯ.

Звертатися за адресою с. Виноградове, вул.Поповича, 2а (Будинок культури) або за телефонами: 0965380752 Оксана Олександрівна, 0660267798 Джуль Ольга Миколаївна

О   Г    О   Л   О   Ш   Е   Н   Н   Я

Виконавчий комітет Виноградівської сільської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

посадової особи місцевого самоврядування - спеціаліста І-ї категорії з  питань соціального захисту дітей;

посадової особи місцевого самоврядування - спеціаліста І-ї категорії (інспектора по праці);

посадових осіб місцевого самоврядування – спеціалістів І-ї категорії Відділу освіти, культури та спорту Виноградівської сільської ради (2 посади);

посадової особи місцевого самоврядування - спеціаліста І-ї категорії з юридичних питань.

Додаткова інформація, щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається кадровою службою виконкому сільської ради. Прийняття документів здійснюється з 15 грудня  2017 року до 13 січня  2018 року. Звертайтесь за адресою: вул. Ларіонова, 7 с. Виноградове, Олешківського району, Херсонської області, тел..58-169.