Програми

Наказ № 1 від 03.01.2024 "Про затвердження Програми соціальної підтримки ветеранів війни та членів їх сімей, членів сімей загиблих (померлих), зниклих безвісті, ветеранів війни, Захисників і Захисниць України на 2024-2026 роки"

Розпорядження № 6 від 19.01.2024 року " Про затвердження Програми запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі у Виноградівської територіальній громаді на 2024 рік"

Розпорядження № 11 від 22.01.2024 "Про затвердження Положення, переліку та вартості платних соціальних послуг комунальної установи "Центр надання соціальних послуг Виноградівської сільської ради"

Наказ № 26 від 08.05.2024 "Про внесення змін до програми соціальної підтримки ветеранів війни та членів їх сімей, членів сімей загиблих (померлих), зниклих безвісти ветеранів війни, Захисників і Захисниць України на 2024 - 2026 роки"

Розпорядження № 69 від 21.05.2024 "Про створення Комісії з розгляду питань надання допомоги ветеранам війни та членам їх сімей, членам сімей загиблих (померлих), зниклих безвісти ветеранів війни, Захисників і Захисниць України та затвердження Положення про неї"