Загальнонаціональна кампанія “Обери свого лікаря”.

Дата: 13.06.2018 08:46

Фото без описуЯк відомо, з квітня в Україні стартувала загальнонаціональна кампанія “Обери свого лікаря”. Обрати свого лікаря – означає визначитись із терапевтом, педіатром чи сімейним лікарем, якому ви готові довірити своє здоров’я та здоров’я вашої родини. Вибирати лікаря можна в будь-якому закладі, незалежно від місця реєстрації (прописки).

Щоб обрати свого лікаря, потрібно взяти паспорт, ідентифікаційний код та мобільний телефон і прийти до фахівця для підписання з ним декларації. Для обрання лікаря дитині (тобто педіатра, сімейного лікаря) необхідно взяти ще й свідоцтво про її народження. Саму дитину приводити необов’язково. Декларацію з лікарем в цьому випадку підписує один із батьків або інший законний представник дитини.

Порядок надання первинної медичної допомоги затверджений наказами МОЗ України та передбачає надання пацієнтові таких послуг:

- відстеження стану здоров’я пацієнта, включаючи базові фізикальні, лабораторні та інструментальні дослідження, визначені в установленому законодавством порядку;

- консультації щодо профілактики, діагностики, лікування хвороб, травм, отруєнь, патологічних, фізіологічних (під час вагітності) станів, а також щодо ведення здорового способу життя;

-здійснення профілактичних втручань медичного спрямування, що включає, але не обмежується організацією вакцинації відповідно до вимог Національного календаря профілактичних щеплень. Екстрені повідомлення та епідеміологічні обстеження поодиноких випадків інфекційних хвороб;

-діагностику та лікування найбільш поширених хвороб, травм, отруєнь, патологічних, фізіологічних (під час вагітності) станів;

-супровід пацієнтів з хронічними захворюваннями та станами, включаючи моніторинг лікування, виконання рекомендацій фахівців та проведення обстеження відповідно до встановлених термінів;

- надання невідкладної медичної допомоги в разі гострого розладу фізичного чи психічного здоров’я пацієнтам, які не потребують екстреної, вторинної (спеціалізованої) або третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги; направлення пацієнта відповідно до його медичних показань для отримання вторинної (спеціалізованої) та третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги;

- взаємодію з суб’єктами надання вторинної (спеціалізованої) та третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги з метою своєчасного діагностування та забезпечення дієвого лікування хвороб, травм, отруєнь, патологічних, фізіологічних (під час вагітності) станів з урахуванням особливостей стану здоров’я пацієнта; надання паліативної допомоги.

На даний час в медичному закладі  Виноградівської та Брилівської  лікарських амбулаторй медицини працюють наступні лікарі :

Фото без опису  Поліщук Ольга Володимирівнасімейний лікар Брилівської лікарської амбулаторії та головний лікар  КЗ «ЦПМСД Виноградівської сільської ради»

Закінчила у 1989 році  Івано-Франківський державний медичний інститут.    З 1990 року по 1992 рік працювала лікарем терапевтом Великокопанівської лікарської амбулаторії. З 2006 року по теперішній час  працює  сімейним лікарем  Брилівської  лікарської  амбулаторії.  З 01.01.2018 року призначена  головним лікарем КЗ «ЦПМСД Виноградівської сільської ради»  Має першу кваліфікаційну  категорію лікаря загальної  практики сімейної медицини та  27 років медичного стажу роботи.

Бєлік Валентина Валентинівна лікарпедіатр Брилівської лікарської  амбулаторії.
  Закінчила Кримський державний медичний інститут

у 1973 році. З 1974 року по теперішній час

працює лікарем – педіатром в Брилівській лікарській амбулаторії .

Має першу кваліфікаційну категорію. Медичний стаж 44 роки.

Борчашвілі Дмитро Олександрович лікар – педіатр Брилівської лікарської амбулаторії.

Закінчив Кримський державний медичний інститут  у    1967 році. У 1981 році по 2006 рік працював на посаді головного лікаря  Брилівської  дільничної лікарні. З 2006 року по теперішній  час  працює лікарем педіатром.Має вищу кваліфікаційну категорію.Медичний стаж 50 років.

Шевцов Андрій Анатолійович-

сімейний лікар Виноградівської лікарської амбулаторії.

Закінчив Кримський медичний інститут у 1993 році .З 1993 року         по 1995 рік зарахований на        посаду  лікаря  інтерна     по  циклу  терапія .   З  1997  року  по  1999 рік працював лікарем швидкої   допомоги   Херсонської   станції швидкої   медицинської допомоги.    З 2000 рік      по-теперішній час працює    завідувачем    Виноградівської   лікарської   амбулаторії  –  лікарем загальної практики сімейної медицини.

Іщенко Валерій Петрович- лікар – терапевт

Брилівської лікарської амбулаторії.                                                                                                                                                            Закінчив  Кримський державний  медичний інститут у 1980 році.

З 1981 року по 2006 рік працював лікарем терапевтом Брилівської дільничної лікарні. З 2006 року по 2013 рік- головний лікар Брилівської дільничної лікарні. З 2013 року  по теперішній час працює завідувачем  Брилівської лікарської амбулаторії.

Має першу кваліфікаційну категорію.Медичний стаж 37 років