Загальнонаціональна кампанія “Обери свого лікаря”.
Як відомо, з квітня в Україні стартувала загальнонаціональна кампанія “Обери свого лікаря”. Обрати свого лікаря – означає визначитись із терапевтом, педіатром чи сімейним лікарем, якому ви готові довірити своє здоров’я та здоров’я вашої родини. Вибирати лікаря можна в будь-якому закладі, незалежно від місця реєстрації (прописки).
Щоб обрати свого лікаря, потрібно взяти паспорт, ідентифікаційний код та мобільний телефон і прийти до фахівця для підписання з ним декларації. Для обрання лікаря дитині (тобто педіатра, сімейного лікаря) необхідно взяти ще й свідоцтво про її народження. Саму дитину приводити необов’язково. Декларацію з лікарем в цьому випадку підписує один із батьків або інший законний представник дитини.
Порядок надання первинної медичної допомоги затверджений наказами МОЗ України та передбачає надання пацієнтові таких послуг:
- відстеження стану здоров’я пацієнта, включаючи базові фізикальні, лабораторні та інструментальні дослідження, визначені в установленому законодавством порядку;
- консультації щодо профілактики, діагностики, лікування хвороб, травм, отруєнь, патологічних, фізіологічних (під час вагітності) станів, а також щодо ведення здорового способу життя;
-здійснення профілактичних втручань медичного спрямування, що включає, але не обмежується організацією вакцинації відповідно до вимог Національного календаря профілактичних щеплень. Екстрені повідомлення та епідеміологічні обстеження поодиноких випадків інфекційних хвороб;
-діагностику та лікування найбільш поширених хвороб, травм, отруєнь, патологічних, фізіологічних (під час вагітності) станів;
-супровід пацієнтів з хронічними захворюваннями та станами, включаючи моніторинг лікування, виконання рекомендацій фахівців та проведення обстеження відповідно до встановлених термінів;
- надання невідкладної медичної допомоги в разі гострого розладу фізичного чи психічного здоров’я пацієнтам, які не потребують екстреної, вторинної (спеціалізованої) або третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги; направлення пацієнта відповідно до його медичних показань для отримання вторинної (спеціалізованої) та третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги;
- взаємодію з суб’єктами надання вторинної (спеціалізованої) та третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги з метою своєчасного діагностування та забезпечення дієвого лікування хвороб, травм, отруєнь, патологічних, фізіологічних (під час вагітності) станів з урахуванням особливостей стану здоров’я пацієнта; надання паліативної допомоги.
На даний час в медичному закладі Виноградівської та Брилівської лікарських амбулаторй медицини працюють наступні лікарі :
Поліщук Ольга Володимирівна – сімейний лікар Брилівської лікарської амбулаторії та головний лікар КЗ «ЦПМСД Виноградівської сільської ради»
Закінчила у 1989 році Івано-Франківський державний медичний інститут. З 1990 року по 1992 рік працювала лікарем терапевтом Великокопанівської лікарської амбулаторії. З 2006 року по теперішній час працює сімейним лікарем Брилівської лікарської амбулаторії. З 01.01.2018 року призначена головним лікарем КЗ «ЦПМСД Виноградівської сільської ради» Має першу кваліфікаційну категорію лікаря загальної практики сімейної медицини та 27 років медичного стажу роботи.
Бєлік Валентина Валентинівна – лікар – педіатр Брилівської лікарської амбулаторії.
Закінчила Кримський державний медичний інститут
у 1973 році. З 1974 року по теперішній час
працює лікарем – педіатром в Брилівській лікарській амбулаторії .
Має першу кваліфікаційну категорію. Медичний стаж 44 роки.
Борчашвілі Дмитро Олександрович – лікар – педіатр Брилівської лікарської амбулаторії.
Закінчив Кримський державний медичний інститут у 1967 році. У 1981 році по 2006 рік працював на посаді головного лікаря Брилівської дільничної лікарні. З 2006 року по теперішній час працює лікарем педіатром.Має вищу кваліфікаційну категорію.Медичний стаж 50 років.
Шевцов Андрій Анатолійович-
сімейний лікар Виноградівської лікарської амбулаторії.
Закінчив Кримський медичний інститут у 1993 році .З 1993 року по 1995 рік зарахований на посаду лікаря інтерна по циклу терапія . З 1997 року по 1999 рік працював лікарем швидкої допомоги Херсонської станції швидкої медицинської допомоги. З 2000 рік по-теперішній час працює завідувачем Виноградівської лікарської амбулаторії – лікарем загальної практики сімейної медицини.
Іщенко Валерій Петрович- лікар – терапевт
Брилівської лікарської амбулаторії. Закінчив Кримський державний медичний інститут у 1980 році.
З 1981 року по 2006 рік працював лікарем терапевтом Брилівської дільничної лікарні. З 2006 року по 2013 рік- головний лікар Брилівської дільничної лікарні. З 2013 року по теперішній час працює завідувачем Брилівської лікарської амбулаторії.
Має першу кваліфікаційну категорію.Медичний стаж 37 років