Дата: 27.06.2018 08:15

Фото без описуПАТ «Укрпошта» запрошує усіх небайдужих долучитися до акції з доброчинної передплати «Відкрий дитині світ читання!»

ПАТ «Укрпошта» запрошує Вас долучитися до акції з доброчинної передплати «Відкрий дитині світ читання!», яка розпочалася з 31 травня 2018 року.

Завдяки цій акції ми прагнемо привернути увагу широкого кола громадськості, владних органів та підприємницького середовища до найбільш соціально незахищених категорій дітей – вихованців закладів для дітей-сиріт та тих, що позбавлені батьківського піклування, щоб діти в цих закладах мали змогу читати сучасні українські видання, споживати актуальну й цікаву для них інформацію, розфарбовувати розмальовки, розв’язувати логічні задачі та вивчати багато нового й цікавого.

З цією метою ПАТ «Укрпошта» випустило спеціальний Каталог з переліком газет і журналів дитячої та молодіжної тематики, а також переліком дитячих закладів, на адреси яких пропонується оформити передплату цих видань (далі – Каталог).

У перебігу акції, кожен її учасник матиме змогу на свій розсуд передплатити одне чи декілька вітчизняних видань з Каталогу для будь-якого закладу на всій території України. Акція триватиме до 31.12.2018р.

Для участі у акції Вам необхідно:

• завітати до найближчого відділення Укрпошти;
  • ознайомитися із Каталогом;
  • обрати із Каталогу будь-які дитячі видання та соціальний дитячий заклад, на адресу якого бажаєте здійснити передплату;
  • заповнити бланк передплати та сплатити вартість послуги.

Або:

• ознайомитися із Каталогом на сайті ПАТ «Укрпошта» www.ukrposhta.ua у розділі;
  • «Передплатити» - «Для передплатників»;
  • обрати будь-які дитячі видання із Каталогу та дитячий заклад, на адресу якого бажаєте оформити передплату;
  • здійснити оформлення передплати онлайн, скориставшись сервісом «Онлайн передплата».

Пропонуємо Вам долучитися до акції з доброчинної передплати «Відкрий дитині світ читання!» та передплатити хоча б одне дитяче видання для будь-якого закладу по Україні, обраного із Каталогу!

Не лишайтеся осторонь проблем дітей-сиріт та тих, що позбавлені батьківського піклування, адже їм небагато складніше жити в суспільстві, почуватися повноцінними його членами, на відміну від дітей, що мають родини. Передплачені Вами газета чи журнал для цих діток – реальна допомога, щоб забезпечити їм можливість пізнавати світ з друкованими виданнями!

Ваша небайдужість – щаслива посмішка дитини!