З днем Молоді

Дата: 27.06.2019 14:51

Фото без описуСьогодні день тих людей, на яких покладаються надії, і з ким пов'язане майбутнє всієї нашої країни і майбутнє кожного з нас. Тому побажання для вас сьогодні такі: терпіння і сміливості у всі вчинках! Щоб дух ваш був сильний і, щоб втілювалися в життя всі заповітні мрії. Станьте взірцем для ваших майбутніх дітей!
Шукайте і знаходьте виходи з важких ситуацій і будьте еталоном справедливості для майбутніх поколінь! Здоров'я вам, щасливих днів, у всьому успіхів!

З повагою, сільський голова від імені громади