03  грудня  2019  року  відзначається  Міжнародний день людей  з інвалідністю

Дата: 04.12.2019 16:05

У  закладах освіти та  культури Виноградівської ОТГ відбулися заходи присвячені цьому дню.  Відповідно «Програми соціального захисту населення» та акції «Милосердя» протягом 2019 року сільською радою надано допомогу людям з інвалідністю та тяжко хворим на суму 119 850 грн. 3 грудня підприємцями та фермерами Виноградівської ОТГ наданно підтримку продуктовими наборами, коштами близько 66-ти особам з інвалідністю:

Генеральний директор ТДВ «Тарасівська Іскра» Нагребецький Віктор Григорович, приватні підприємці : Страхов А.А., Куюн Т.Д., Моргуненко В.М.,  Харитонов О.С., Богачук В.М., Анохіна Р.О., Рожок І.І., Чекулаєва В.Л.;

ПП Омельченко С.М., ФОП Кравченко Д.С., ФОП Кривонос С.П., ПП Кобзар Ю.В., Крамаренко С.В., ФОП Кудревська Л.І., СТ « Виноградівське» Кромп І.Ю., ФГ «Баварія» Меркотан С.А., ФГ «Турбаї» Цілинко О.І.,ФОП ястреб Н.В., Виноградвський сільський комунальний ринок, ФОП Шаповал В.В., ФОП Ходій С.І.;

ТОВ «Агроленд Херсон» Директор Стародубцева О.В., ПП Котуз О.Л., ПП Котуз Д.І., Сігаєва В.Ю., ПП Карпенко Л.І., ПП Дегтяр О.В., ПП Дегтярьова О.О.

Висловлюємо щиру подяку за благодійну  діяльність, розуміння  і підтримки вразливих категорій населення.