14 грудня 2019 року у селі Виноградове на базі філії Олешківської музичної школи відбувся 5-й районний фестиваль піаністів «Фортепіанна веселка».

Дата: 24.12.2019 09:58

Участь у фестивалі прийняли 20 талановитих учнів із смт. Брилівка,  смт. Нова Маячка, с. Абрикосівка та с. Виноградове.

До програми фестивалю увійшли твори українських авторів, п’єси П.І. Чайковського з «Дитячого альбому», присвячених 180 річчю з дня народження композитора.

За краще виконання творів українських композиторів грамотами було відзначено: Олефіренко Анну – 5 клас та Цілинко Софію – 2 клас (викладач Цілинко Н.М.)

За краще виконання музичних творів П.І. Чайковського грамоти отримали: Кравченко Юлія – 5 клас, Байсак Маргарита – 5 клас ( викладач Цілинко Н.М.) та Нікішенко Влада – 2 клас (викладач Кравченко Л.В.).

Особливими оплесками глядачі відзначили надзвичайно емоційне виконання «Народного танцю» композитора М. Скорика  ученицею Брилівської філії Дудкіною Іриною (викладач Ніколаєнко О.П.).

Учасники та організатори фестивалю вдячні спонсорам, які надали свою допомогу для проведення свята музики, свята краси на якому можливо засяяли нові імена учасників міжнародних та Всеукраїнських конкурсів:

Крамаренку С.В.,Кромп О.П., Кудревській Л.І. та Волченковій Т.С.