Дякуємо всім за працю, терпіння та взаєморозуміння!

Дата: 10.02.2020 11:40

Шановні жителі громади!
Внаслідок різкого погіршення погодних умов 06 лютого 2020 року було пошкодженно 15 повітряних ліній електричних мереж.
На відновлювальні роботи вийшли аварійно-ремонтні бригади Олешківського відділення РЕЗ і ЕМ. Бригади працювали в посиленому режимі, навіть в нічний період доби. Завдяки їх злагодженим та професійним діям електроживлення повернулося в оселі кожного жителя громади. Повністю повернути освітлення вдалося у суботу 8 лютого.
Висловлюємо слова щирої вдячності бригадам-ремонтників та місцевим електрикам. Дякуємо вам за працю, а жителям за терпіння та розуміння.
З повагою сільський голова Сергій ШМАТЕНКО