Виноградівська територіальна громада
Херсонська область, Херсонський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

20 травня 2020 року в приміщенні актового залу Виноградівської сільської ради пройшла перша нарада з лісомеліоративного впорядкування захисних лісових насаджень лінійного типу Виноградівської сільської ради.

Дата: 21.05.2020 08:26
Кількість переглядів: 460

  Фото без опису

20 травня 2020 року в приміщенні актового залу Виноградівської сільської ради пройшла перша нарада з лісомеліоративного впорядкування захисних лісових насаджень лінійного типу Виноградівської сільської ради. Захід був організований Всеукраїнською асоціацією органів місцевого самоврядування «Асоціація сільських, селищних рад та об’єднаних громад України» у партнерстві з Продовольчою та сільськогосподарською організацією (ФАО) ООН, представників, Українського державного проектного лісовпорядного виробничого об’єднання  «Укрдержліспроект»,Виноградівської сільської ради.

            Відкрили нараду Наталія Ключник – виконавча директорка Асоціації сільських, селищних та об’єднаних громад України,  а також Сергій Шматенко – Виноградівський сільський голова.

            Було зазначено, що в 2020 році на території Виноградівської ОТГ спільно з проєктом Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (FAO) відновлюватимуть лісосмуги.  

Проєкт передбачає наступні етапи:

  • проведення лісовпорядних робіт з лісомеліоративного впорядкування захисних лісових насаджень на території Виноградівської сільської ради  
  • визначення права власності та користування лісосмугами;
  • обстеження та інвентаризація.

Після успішного проведення цих етапів насадження лісосмуг заплановано на жовтень – листопад наступного року, в залежності від агрокліматичних умов, які складуться на той момент.

Проєкт спрямований на покращення ситуації із землекористуванням і станом земельних ресурсів в Україні, в першу чергу родючого шару ґрунтів. Херсонщина відноситься до зони ризикового сільського господарства і зони особливих кліматичних ризиків – це та область, в якій найшвидшими темпами відбувається руйнування верхнього родючого шару ґрунту. Ціль проекту – це інвентаризація лісосмуг, їх відновлення, напрацювання моделі для інших регіонів стосовно системної роботи з лісосмугами. 

 

 

 

 

 



« повернутися

Код для вставки на сайт

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь