Допомога для лікарів Виноградівської громади

Дата: 01.06.2020 08:55

Фото без опису Працівники сільської ради  прийняли участь в конкурсі спільної ініціативи міжнародного фонду «Відродження» і представництва  Європейського Союзу в Україні «Людяність і взаємодопомога».

Мета конкурсу- підтримка громадських ініціатив, які спрямовані на посилення солідарності та взаємодопомоги в українському суспільстві під час пандемії COVID-19.

Завдяки участі в конкурсі громада безкоштовно отримала :

Опромінювачі ультрафіолетовий екранований бактерицидний UA-BLAZE-15W STANDART -  4шт

Опромінювачі ультрафіолетовий екранований бактерицидний UA-BLAZE-30W STANDART - 2шт

Автохолодильник Ezetil E3000A 12/24/230  - 1шт

Пульсометр оксиметр на палець - 4 шт

маски медичні – 50уп /20шт

Респіратор FFP3-50 шт

Які передані до КНП «ЦПМСД Виноградівської сільської ради» для забезпечення працівників лікарських амбулаторій засобами та матеріалами для безпечної роботи закладів медицини нашої громади.

Висловлюємо подяку МФ «Відродження».