Інформує Відділ освіти,культури та спорту

Дата: 24.06.2020 16:22

Наші юні спортсменки!!!!

22-23 червня 2020 року у місті Херсоні (район Гідропарку) пройшли змагання чемпіонату Херсонської області з волейболу пляжного (відбірковий етап для участі у чемпіонаті України) серед юнаків та дівчаток 2007 року народження та молодших.
Першого ігрового дня змагалися 13 команд юнаків, а другого дня за звання чемпіона області у віковій категорії до 14 років змагалися 9 команд дівчаток.
Наші юні спортсменки стали призерами цього чемпіонату та посіли ІІ місце – Джуль Каріна, Кромп Ілона (тренер Джуль Павло Олександрович), ІІІ місце – Кісіль Юлія, Стеценко Еліна (тренер Кісіль Віктор Антонович). Команди юнаків (тренер Джуль Павло Олександрович) достойно виступили на цих змаганнях.
Вітаємо наших юних спортсменів, тренерів, батьків з високими результатами!
Віримо, що пандемія закінчиться і наші спортсмени все частіше і частіше будуть радувати нас своїми перемогами.