Відділ освіти ,культури та спорту Виноградівської сільської ради інформує про закінчення великого будівництва!

Дата: 14.09.2020 08:26

Про закінчення ремонтних робіт

у Брилівському ЗДО «Берегиня»

У Брилівському ЗДО «Берегиня» закінчено капітальний ремонт інженерних систем та обладнання з поліпшенням експлуатаційних показників, який здійснювався за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку та коштів Виноградівської сільської ради.

Загальна вартість робіт згідно договору склала 1276 447,00 грн.

З них:

з державного бюджету сплачено -801385,00 грн.

з місцевого бюджету – 475 062,00 грн.

Результатом цієї роботи є повна реконструкція водопровідної, каналізаційної систем із заміною всього сантехнічного обладнання та відновлення опалювальної системи приміщень, які не опалювалися ніколи. Садочок тепер цілодобово забезпечено водою.

Також закінчено капітальний ремонт ресурсної кімнати та групової кімнати для дітей раннього віку, на який Виноградівська сільська рада виділила 169881,00 грн.

Силами колективу здійснено поточний ремонт всіх приміщень закладу.

Батьки теж не стоять осторонь. Допомагають закладу, та підтримують всі наші починання.

Це дає змогу створити належні умови для всіх учасників освітньо-виховного процесу, а для кожної дитини окремо - отримати якісні освітні послуги в комфортних умовах з дотриманням всіх санітарних норм.

Тому хочеться подякувати усім: Державному фонду регіонального розвитку, Виноградівській сільській раді, Відділу освіти, культури та спорту Виноградівської сільської ради, працівникам ЗДО, батькам за спільну допомогу закладу.