Виноградівська ОТГ приймає участь в маштабних навчаннях 124-ї бригади територіальної оборони!

Дата: 25.09.2020 10:48

Виноградівська ОТГ приймає участь в маштабних навчаннях 124-ї бригади територіальної оборони які  стартували  17.09.2020 на Херсонщині. Участь у них беруть понад дві тисячі військовозобов'язаних із різних районів області. Серед них й наші добровольці з Виноградівської ОТГ, які зголосилися здійснити свій військовий обов’язок та згадати роки проведені в армії.  Навчання відбуваються в м. Скадовськ на території дитячого оздоровчого комплексу «Веселка» .

Армійці патрулювали населені пункти спільно із нацгвардійцями, охороняли стратегічні об'єкти та адміністративні будівлі. Окрім цього, на полігонах відпрацьовували свої навички у стрільбі та застосуванні військової техніки. На протязі 10 діб проводилися навчання, до яких були залучені інструктора з інших областей. Під час навчань наші солдати повністю забезпеченні військовим одягом та харчуванням.

Виносимо  велику подяку всім свідомим громадянам, які відгукнулись та були не байдужі до життя нашої громади й прийняли участь у навчальних зборах. Хлопці ви молодці, гідно змогли відстояти честь нашої громади!