Шановні мешканці багатоповерхових будинків смт Брилівка!

Дата: 06.10.2020 16:48

Шановні жителі багатоповерхівок смт.Брилівка!

За клопотанням Виноградівського сільського голови  до  Голови правління АТ “Херсонгаз розпочнеться поетапне відновлення газопостачання у смт.Брилівка  згідно графіку

з  07 жовтня 2020 року,

за умови подальшого   визначення уповноважених осіб у багатоповерхових будинках, котрі зможуть, на договірних засадах з АТ «Херсонгаз», забезпечити проведення технічного обслуговування внутрішніх газопроводів і газового обладнання у квартирах багатоповерхівок, де не створено ОСББ.

Прохання до жителів багатоквартирних будинків  бути вдома та забезпечити допуск спеціалістів до газового обладнання відповідно графіка.

Виноградівська сільська рада.

ВИНОГРАДІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ОЛЕШКІВСЬКОГО РАЙОНУ

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Ларіонова,7, с.Виноградове Олешківського району Херсонської області , код ЄДРПОУ 04402327, e-mail: vinradas@ukr.net,тел. 58-183;факс 58-169

05.10.2020 р.

Голові правління АТ “Херсонгаз

Альберту ЗАНГІЄВУ

Щодо відновлення газопостачання у смт.Брилівка Олешківського району.

Шановний Альберте Георгійовичу!

Висловлюємо Вам свою повагу та просимо допомоги у вирішенні питання відновлення газопостачання у багатоповерхівках смт.Брилівка.

Відповідно листа Олешківського МрУ на території смт.Брилівка з 21 вересня 2020 року припинено газопостачання до багатоповерхівок у яких проводяться ремонтні  роботи  газопроводу середнього тиску та здійснюються перевірки димових і вентиляційних каналів з оформленням  відповідних актів.

У зв’язку з тим, що ТОВ КК "КОМФОРТ-СЕРВІС" не укладено договір на технічне обслуговування внутрішніх газопроводів і газового обладнання житлових будівель, такі роботи до цього часу не проводяться і відновлення газопостачання у таких будинках відкладається на невизначений час. Ця ситуація викликає велику тривогу серед жителів багатоповерхівок та спричиняє соціальну напругу.

Тому, на підставі вищезазначеного, Виноградівська сільська рада змушена  в найкоротший термін розірвати договір з ТОВ КК "КОМФОРТ-СЕРВІС" та зобов’язується протягом двох тижнів термін провести роботу з визначення уповноважених осіб у багатоповерхових будинках, котрі зможуть, на договірних засадах з АТ «Херсонгаз», забезпечити проведення технічного обслуговування внутрішніх газопроводів і газового обладнання житлових будівель.

Сподіваємося на співпрацю та позитивне  вирішення питання відновлення газопостачання у смт.Брилівка.

Заздалегідь вдячні за розуміння та співпрацю.

Сільський голова Сергій ШМАТЕНКО