Вітання з 101-ю річницею село Мирне!

Дата: 11.10.2020 08:01

Шановні мешканці села Мирне! Щиро вітаю Вас з днем села!

Це свято, яке об'єднує всю громаду, свято, яке відзначають усі його жителі - від малюків до сивочолих ветеранів.

Мирне - особливе село . Воно закохує в себе кожного, хто пройдеться його доглянутими вулицями, хто помилується новобудовами та поспілкується з його чудовими жителями!

Всі досягнення, якими багате село Мирне, складаються з щоденної праці, знань і талантів кожного жителя села і саме в такі свята, кожен відчуває себе  частиною великої громади.

Ми горді з того, що маємо таку перлину на карті Виноградівської ОТГ. Користуючись нагодою, щиро зичу Вам, шановні мирняни, подальшого щасливого і успішного майбутнього!

Нехай у кожній мирнянській родині панує щастя, радість, любов і достаток! Святкового настрою!

<https://www.youtube.com/watch?v=R8ayuQiP4u0&feature=youtu.be