Привітання з Днем захисника України!

Дата: 13.10.2020 10:35

Шановні жителі Виноградівської об’єднаної територіальної громади!

Вітаємо Вас зі святами! День захисника України, День українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці — ці три свята припадають на 14 жовтня.     Вони нерозривно пов’язані між собою, бо символізують зв’язок поколінь та давню історичну традицію.

День захисника України — це свято усіх, хто покликаний захищати свою Батьківщину, нагода пригадати історичні перемоги попередніх поколінь, які своїми бойовими звершеннями здобували та відстоювали свободу і незалежність України.

Українські воїни-захисники гідно продовжують традиції своїх предків, є для нас зразком доблесті і відданості Україні. В цей день, перш за все, вшануймо пам’ять всіх, хто боронив нашу землю від ворога та віддав своє життя.

Бажаємо всім родинного щастя, сімейного затишку, козацького здоров’я, невичерпної енергії і миру!

З повагою   сільський голова Сергій Шматенко, депутатський корпус,

виконавчий комітет Виноградівської сільської ради