Зустріч з податківцями Олешківської ДПІ

Дата: 03.03.2021 09:51

02.03.2021 року в приміщенні Виноградівської сільської ради відбулася зустріч жителів села Виноградове з податківцями Олешківської державної податкової інспекції Херсонського управління Головного управління ДПС у Херсонській області, АР Крим та м. Севастополь.

На зустрічі,  податківцями були висвітлені питання, щодо кампанії декларування доходів, отриманих землекористувачами - власниками земельних ділянок за минулий 2020 рік, і не  тільки користувачами - землевласниками, а й іншими громадянами, які отримали прибуток у 2020 році.

Були озвучені строки декларування (до 30.04.2021р.) та сплати суми податку (до 31.07.2021 року), орієнтовні суми доходу з використання 1 га, якими рекомендовано користуватися при заповненні декларації доходів громадян.

Також, обговорювалися питання стосовно легалізації всіх видів діяльності. Особливу увагу звернули на використання найманої праці, її законного використання і правильного оформлення трудових відносин, згідно законодавства, а також реалізації акцизного товару на території Виноградівської сільської ради, отримання ліцензій та правил торгівлі акцизними товарами.

Тож, ще раз наголошуємо про необхідність  здійснити декларування отриманих доходів за 2020 рік, у визначені строки.

З усіх питань, стосовно декларування, звертатися до інспекторів сільської ради :

Іванова Ірина Анатоліївна – с. Виноградове;

Наківайло Тетяна Юріївна – Тарасівський  старостинський округ;