Обласна виставка образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва «Великдень у Світлиці»

Дата: 08.04.2021 08:13

Виноградівська територіальна громада взяла участь у обласній виставці образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва «Великдень у Світлиці», яка проходить з 7 квітня до 20 червня 2021 року у м. Херсоні у виставковій залі етно-культурного комплексу «Херсонська світлиця».

У виставці прийняли участь: творчий колектив Брилівського СБК, творчий колектив Мирненського СК,  учні Тарасівського ЗПЗСО, а саме:  Іванча В., Онопченко В., Онопченко К., Карпець О., Курильчук К., Моргуненко М., Моргуненко А., Шевченко Б., Сірошенко Є., Снігур К., Корнієнко В., Корнієнко В., Мазна А., Крижановська С., Могильна Т., Войташенко Т.,  учні Брилівського ЗПЗСО – Баба С., Глущенко Д., Кравченко Д.

Відділ освіти, культури та спорту виносить подяку усім учасникам та бажає натхнення та творчих злетів!