26 липня у Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара нашій громаді передали 4 комп’ютери в рамках проекту «Дія. Цифрова освіта».

Дата: 27.07.2021 11:09

26 липня у Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара нашій громаді передали 4 комп’ютери в рамках проекту «Дія. Цифрова освіта». Реалізація даного проекту стала можливим завдяки переданню техніки партнерами – Favbet Foundation, а також за сприяння Офісу Президента, Української бібліотечної асоціації (УБА) та обласних відділень УБА.

Невіддільна потреба сьогодення – цифрова освіта, а бібліотеки – саме ті установи, де люди можуть безкоштовно її отримати. Завдяки отриманим комп’ютерам жителі сіл зможуть долучитися до програм цифрової освіти, що дозволить їм підвищити рівень своїх цифрових навичок.

У події взяли участь: Руслана Коренчукпроєктний менеджер проєкту «Дія. Цифрова освіта»; Фазіль Аскеров – партнер, голова правління Асоціації розвитку туризму; Маріанна Ковенякураторка проєктів Благодійного фонду «Favbet Foundation»; Павло Кулик – заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації; Павло Александров – керуючий справами виконавчого апарату Херсонської обласної ради; Михайло Чабаненко – заступник голови Херсонської районної державної адміністрації.

Щиро дякуємо усім причетним до цього грандіозного проєкту для розвитку сільських бібліотек!