ХІІ позачергова сесія Виноградівської сільської ради VIIІ скликання від 13.08.2021 року

Дата: 13.08.2021 10:23

ПЕРЕЛІК ПРОЕКТІВ РІШЕНЬ

які виносяться на розгляд ХІІ-ї позачергової сесії сільської ради VІІІ скликання 13 серпня 2021 року:

1. Про внесення змін до рішення 3-ї сесії сільської ради VІІІ-го скликання № 75 від 24.12.2020 «Про затвердження Програми соціально-економічного і культурного розвитку Виноградівської територіальної громади та сільських цільових програм на 2021 рік»

2. Про внесення змін до рішення ІV-ї сесії сільської ради VІІІ-го скликання №106 від 16.02.2021р. «Про бюджет Виноградівської сільської територіальної громади на 2021 рік»

3. Про внесення змін до рішення III-ї сесії сільської ради від 24.12.2020р. №81

«Про затвердження структури та чисельності, встановлення вартості харчування та платних послуг в закладах Відділу освіти, культури та спорту Виноградівської сільської ради на 2021 рік»

4. Про внесення змін до рішення № 1278 від 08.09.2020 року «Про взяття майна у комунальну власність та внесення доповнення до рішення ХV-ї сесії №373 від 15.03.2018 року «Про нову редакцію переліку об’єктів комунальної власності об’єднаної територіальної громади Виноградівської сільської ради (смт Брилівка, пл. Ювілейна, буд. 3-А)

5. Про передачу майна з балансу Комунального підприємства «Технік» Виноградівської сільської ради на баланс Виноградівського сільського комунального господарства