Кількість суб’єктів господарювання на Херсонщині збільшується

Дата: 30.11.2021 08:08

Наразі в Головному управлінні ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі обліковується 77941 суб’єкт господарювання. Про це місцевим засобам масової інформації повідомив в. о. начальника податкового відомства в регіоні Ігор Клим.

Приріст до показника відповідного періоду 2020 року становить 1,1% або 842 платники. Загалом на Херсонщині зареєстровано 33685 юридичних осіб та 44256 фізичних осіб – підприємців.

У 2021 році розпочали власну справу 7194 суб’єктів господарювання: 6253  бізнесмени та 941 - юридична особа.

Разом із тим припинити свою діяльність вирішили 5840 суб’єктів господарювання: 4764 - ФОП та 1076 - юридичних осіб. Торік відповідний показник був більший на 26 осіб і становив 5866, з яких 4994 - ФОП та 872 - юридичні особи.

Тож попри посилені карантинні обмеження, коло представників бізнесу Херсонщини розширюється та створюються нові робочі місця. Це позитивно впливає на надходження до бюджетів усіх рівнів. Свідченням цього є збільшення цьогорічних надходжень до зведеного бюджету в порівнянні з січнем – жовтнем попереднього року на 17,8% або 1311 млн гривень. Загалом представники бізнес-середовища Херсонської області та громадяни з початку нинішнього року перерахували до зведеного бюджету майже 8,7 млрд гривень податкових платежів.

Спілкуйтесь з податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX».