Нова Безпекова Угода між Україною та США

Дата: 14.06.2024 13:13

13 червня президенти Зеленський і Байден підписали нову угоду, яка стала найсильнішою в історії відносин між Україною та США.

Угода містить наступні важливі моменти:

• Америка зобов'язується щорічно надавати Україні підтримку протягом 10 років. Це включає оборонну допомогу, відповідальність росії за війну, використання російських активів на користь України та санкції проти росії.
  • США допомагатимуть Україні як під час війни, так і в мирний час. Вперше в угоді зазначено, що Америка підтримуватиме Україну для її перемоги.
  • Співпраця з США сприятиме створенню нових робочих місць як для українців, так і для американців у технологічному оборонно-промисловому комплексі.
  • США допомагатимуть Україні отримати системи "Патріот" та ескадрильї винищувачів, зокрема F-16.
  • Угода передбачає підтримку Америки щодо вступу України в НАТО в майбутньому.

угода