До уваги громадян Виноградівської територіальної громади

Дата: 05.07.2024 13:12

Виноградівська сільська рада Херсонського району Херсонської області повідомляє про відновлення роботи відділу організації надання адміністративних послуг (далі – ВОНАП) для надання адміністративних послуг мешканцям територіальної громади:

• видачі Витягів з реєстру територіальної громади про зареєстроване/задеклароване місце проживання на території Виноградівської громади;
  • актуалізація (внесення/оновлення) даних громадян в реєстр Виноградівської територіальної громади;
  • внесення даних про раніше зареєстроване/задеклароване місце проживання особи в реєстр Виноградівської територіальної громади (далі РТГ) у разі відсутності такої інформації в реєстрі.

Звертаємо увагу, що відсутність даних в РТГ в подальшому унеможливлює для громадян отримання електронних публічних послуг, в тому числі формування Витягу про власне зареєстроване/задеклароване місце проживання як через звернення до органів реєстрації в інших громадах, так і самостійно через портал Дія та застосунок Дія.

Під час звернення до ВОНАП будь-якими засобами зв’язку, які наведені нижче, необхідно надати дані для внесення їх до РТГ, а саме:

- паспорт громадянина України;

- ідентифікаційний код;

- свідоцтво про народження (дітям до 14-ти років);

- правовстановлюючі документи на житло;

- свідоцтво про шлюб (при зміні прізвища).

Контакти та режим роботи:

Електронна пошта  ВОНАП: vonap@vynogradivska-gromada.gov.ua

Телефон для звернень +38 050 530 58 12, в т. ч. засобами WhatsApp.

Свої звернення, заяви, запити, повідомлення просимо надсилати в сканованому вигляді на месенджер WhatsApp на номер  +38 050 530 58 12, електронну пошту ВОНАП: vonap@vynogradivska-gromada.gov.ua, де зазначити прізвище, ім’я, та по батькові (ПІБ),  контактний номер телефону, електронну адресу та коротко суть питання.

Відділ працює дистанційно з понеділка по п’ятницю з 09:00 по 15:00 год.