Служба у справах дітей Виноградівської територіальної громади відновила свою роботу для забезпечення оптимального функціонування цілісної системи захисту прав дітей в територіальній громаді.
Служба має право юридичної особи, є підзвітною, підконтрольною та підпорядкованою начальнику Виноградівської сільської військової адміністрації.
Основні завдання та повноваження служби
реалізація на території територіальної громади державної політики з питань соціального захисту дітей, запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності;
підтримка дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах;
проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з питань, що належать до компетенції служби, зокрема, через засоби масової інформації.
Інформуємо, що починаючи з 24.02.2022 року по теперішній час територія Виноградівської громади тимчасово окупована. Служба у справах дітей відновила свою роботу з жовтня 2023 року і працює дистанційно.
Актуальна адреса поштової скриньки для електронного листування
З початку року в Україні зафіксовано 8 випадків зачепінгу, внаслідок яких постраждали 9 дітей.
Заради кількох секунд відео чи екстриму підлітки наражають себе на смертельну небезпеку! Але варто пам’ятати: електричний струм, падіння чи зіткнення з перешкодами майже ніколи не дають другого шансу.
Основними напрямками роботи служби у справах дітей Виноградівської сільської ради є реалізація державної політики стосовно захисту прав дітей, зокрема дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківський прав, дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, дітей, з числа внутрішньо переміщених, а також стосовно здійснення державної політики щодо розвитку сімейних форм виховання.
Здоров'я дітей є одним із найважливіших аспектів їхнього розвитку, і харчування та фізична активність відіграють ключову роль у цьому процесі. На жаль, у сучасному світі все більше дітей стикаються з проблемами, пов'язаними з нездоровим харчуванням та малорухливим способом життя. Це може призводити до серйозних наслідків для їхнього фізичного, психологічного та соціального розвитку.
Діагноз «рак» у дитини — приголомшлива новина. Ви можете не знати, що робити та як витримати це випробування. Пам’ятайте, що ви не самі. Медичні працівники будуть готові прийти вам на допомогу.
У 2025 році «Благодійний фонд «СОС Дитячі Містечка» України продовжує підтримувати сімейні форми виховання в Україні і надає наступни види цільової грошової благодійної допомоги:
🔹 Однією з форм такого цькування є флеймінг, який може проявлятися у використанні принизливої мови і грубих нападів щодо окремих осіб або груп. Мета – провокування гострих емоційних реакцій та створення ворожого онлайн-середовища.
Ворожа агресія в Україні зруйнувала дитинство багатьох дітей. Тисячі з них були вимушені залишити свої домівки, переселитися до нових громад або виїхати за кордон, втративши рідних чи близьких. Попри те, що їх часто називають «дітьми війни», цей термін не є коректним у контексті соціальної підтримки і захисту.
Акція триває щорічно із 1999 року в період з 25 листопада до 10 грудня. Її ціль — привернути увагу суспільства до проблеми насильства у всіх його проявах, збільшити обізнаність щодо нього.
Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності