Інформаційні картки

Звернення до відділу соціального захисту населення – це важливий крок, якщо ви маєте потребу в соціальній підтримці. Щоб процес був максимально ефективним, радимо дотримуватися наступного алгоритму дій:

1. Ознайомтеся з переліком видів соціальних послуг, які надаються відділом соціального захисту населення Виноградівської сільської ради, та оберіть потрібну вам послугу.

2. Виберіть інформаційну картку послуги, яку потребуєте та ознайомтеся з умовами її надання та переліку необхідних документів.

Якщо у вас виникли питання, зверніться до спеціаліста відділу соціального захисту населення за місцем вашої реєстрації. Вам нададуть повну інформацію щодо можливих соціальних виплат, пільг та інших послуг.

3. Зберіть необхідні документи. Перелік документів може відрізнятися залежно від виду соціальної допомоги, як правило, це можуть бути:

- паспорт або інший документ, що посвідчує особу;

- ідентифікаційний код;

- документи, що підтверджують ваше право на отримання соціальної допомоги (наприклад, довідка про доходи, медична довідка тощо);

- банківські реквізити.

4. Заповніть заяву на отримання соціальної допомоги, яку ви потребує, форма якої  знаходиться на веб-сайті у розділі «Відділ надання соціальних послуг».

5. Звернутися до відділу соціального захисту населення Виноградівської сільської ради можна:

- за номером телефону: +38 (068) 963 66 75;

- на електронну адресу: vszn@vynogradivska-gromada.gov.ua

ВАЖЛИВО: на даний час прийом документів відбувається:

- особисто від заявника, або уповноваженої особи за попереднім записом;

- онлайн: відділ соціального захисту населення надає можливість подати заяву на отримання соціальної допомоги в електронному вигляді через електронну пошту або офіційний веб-сайт чи мобільний додаток.

5.1 Надайте спеціалісту відділу соціального захисту заповнену заяву та пакет документів.

6. Термін розгляду заяви може відрізнятися залежно від виду соціальної допомоги, але не більше 30 (календарних) днів.

7. Повідомлення про рішення: після розгляду заяви вас проінформують про прийняте рішення в строки визначенні законодавством.

ВАЖЛИВО: Інформація, надана в цій інструкції, є загальною і може не враховувати всіх особливостей вашої ситуації. Для отримання детальної інформації зверніться до відділу соціального захисту населення за місцем вашої реєстрації.

Контактну інформацію відділу соціального захисту населення ви можете знайти на веб-сайті: https://vynogradivska-gromada.gov.ua/ku-centr-nadannya-socialnih-poslug-13-25-45-19-01-2024/

Пам'ятайте: Ви маєте право на соціальний захист. Не соромтеся звертатися за допомогою!

Розпорядження № 117 від 09.09.2024  "Про затвердження інформаційних карток адміністративних послуг у сфері соціального захисту населення"

Заява на отримання соціальної допомоги

«Видача матеріальної допомоги військовослужбовцям, які уклали контракт про проходження військової служби у збройних силах України» (Ідентифікатор 02201)

«Надання допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов’язалася похоронити померлого»  (Ідентифікатор 01241)