A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Виноградівська об'єднана територіальна громада
Херсонська область, Олешківський район

Проекти рішення сесії №01-04 «Про порядок денний 34 сесії VII скликання від 25.04.2019 року»

Кількість переглядів: 166
Скликання: VII скликання
Сесія: 34 чергова сесія від 25.04.2019 року
Тип документу: Проекти рішення сесії
Дата: 02.04.2019
Номер документу: 01-04
Назва документу: Про порядок денний 34 сесії VII скликання від 25.04.2019 року
Прикріплені файли:
 1. Про дозвіл на види економічної діяльності Виноградівського сільського комунального господарства Виноградівської сільської ради (0.03 МБ)
 2. Про приватизацію комунального житлового фонду Виноградівської сільської ради на території с. Виноградове (0.03 МБ)
 3. Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (0.03 МБ)
 4. Про затвердження містобудівної документації детального плану території (0.03 МБ)
 5. Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (Заболоцький С.С.) (0.03 МБ)
 6. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки (Брилівка) (0.04 МБ)
 7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) в натурі (на місцевості) меж земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства (0.05 МБ)
 8. Про створення відділів у структурі Виноградівської сільської ради (0.15 МБ)
 9. Про внесення змін до рішення 27-ї сесії сільської ради №593 від 24.12.2018р. «Про затвердження структури, встановлення вартості харчування та платних послуг в закладах Відділу освіти, культури та спорту Виноградівської сільської ради» (0.05 МБ)
 10. Про затвердження положень закладів культури Виноградівської сільської об’єднаної територіальної громади (0.05 МБ)
 11. Про внесення змін до Статуту ВИНОГРАДІВСЬКОГО СІЛЬСЬКОГО БУДИНКУ КУЛЬТУРИ ІМ. Є.С. МАТВЄЄВА ВИНОГРАДІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ (0.05 МБ)
 12. Про створення молодіжної ради при Виноградівській сільській раді (0.06 МБ)
 13. Про затвердження фінансового плану на 2019 рік комунального некомерційного підприємства «ЦПМСД Виноградівської сільської ради (0.03 МБ)
 14. Про затвердження Положення про оплату праці, умови та розміри преміювання керівника КНП «ЦПМСД Виноградівської сільської ради» (0.05 МБ)
 15. Про затвердження Порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населених пунктів, розташованих в межах Виноградівської сільської ради (об\'єднаної територіальної громади) (0.11 МБ)
 16. Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану КНП «ЦПМСД Виноградівської сільської ради» (0.33 МБ)
 17. Про внесення змін в списки по нарахуванню земельного податку (с. Виноградове) (0.04 МБ)
 18. Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування під будівництво центру надання адміністративних послуг (0.03 МБ)
 19. Про надання згоди на поділ земельних ділянок (0.03 МБ)
 20. Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (0.04 МБ)
 21. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки, яка надається у власність шляхом викупу під розміщення та обслуговування нежитлової будівлі магазину за адресою: Херсонська область, Олешківський район с. Виноградове вул. Сувор (0.04 МБ)
 22. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки, яка надається у власність шляхом викупу під розміщення складу за адресою: Херсонська область, Олешківський район с. Виноградове вул. Шкільна № 34 (0.04 МБ)
 23. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування (Виноградівський СБК) (0.05 МБ)
 24. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність (Фільчук М. Ф., Онопрієно А. А., Аташьян Л. О., (0.05 МБ)
 25. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність (0.07 МБ)
 26. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства (0.05 МБ)
 27. Про затвердження протоколу конкурсної комісії Виноградівської сільської ради про визначення суб’єкта оціночної діяльності для виконання робіт з проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки комунальної власності, яка підлягає продажу (0.07 МБ)
 28. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на право власності на земельну частку (пай) (0.06 МБ)
 29. Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності для ведення особистого селянського господарства у власність (0.05 МБ)
 30. Про надання погодження проекту землеустрою щодо організації і встановлення меж території національного природного парку «Олешківські піски» (0.05 МБ)
 31. Про інвентаризацію земель колективної власності (0.05 МБ)
 32. Про проведення земельних торгів з продажу права оренди на земельні ділянки (0.05 МБ)
 33. Про надання дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки (Гаран В.Ю. Тарасівка) (0.03 МБ)
 34. Про внесення змін в списки по нарахуванню земельного податку (Тарасівка) (0.04 МБ)
 35. Про встановлення розміру посадового окладу головного лікаря КНП «ЦПМСД Виноградівської сільської ради» (0.03 МБ)
 36. Про затвердження Програми «Охорона навколишнього природного середовища» на 2019 рік (0.08 МБ)
 37. Про оприлюднення проекту рішення сілсьької ради «Про встановлення розміру ставок єдиного податку на території Виноградівської сільської ради на 2020 рік» (0.04 МБ)
 38. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (Тарасівський радгосп робкооп) (0.03 МБ)
 39. Про надання дозволу на поділ земельних ділянок комунальної власності (Тарасівка) (0.03 МБ)
 40. Про надання дозволу на виготовлення Технічної документації щодо встановлення (відновлення) в натурі меж земельної ділянки (Михайлютенко І.І, Юрченко І.І, Юрченко Л.В, Корнієнко О.В, Корнієнко О.Ю Корнієнко Ю.М, Корнієнко Т.В,Кудревська Н.М, Мозуль (0.04 МБ)
 41. Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність ( Бешоті А.М, Савченко С.С, Баштова Р.Л, Портна Л.В, Юхненко Л.Ф, Юхненко Л.В, Нікішенко К.,О,Ляшко С.М, Кузьменко С.А,Куліда Т.В, Шпуганич Я. (0.04 МБ)
 42. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (Коваленко В.В,Кондратюк Є.Й, Прудивус Н.М, Смолієнко Т.М, Ступак Л.В) (0.05 МБ)
 43. Про затвердження протоколів конкурсної комісії з питань оренди,відчуження комунального майна та конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності Виноградівської сільської ради (ТОВ ВКФ «Спектр»; ФГ «Баварія») (0.05 МБ)
 44. Про затвердження Додаткових угод та Договорів оренди майна, що належить до комунальної власності (АТ «Укрпошта»; ФГ «Баварія» ПАТ Новокаховський завод плавлених сирів» АТ «Укрпошта») (0.05 МБ)
 45. Про затвердження звіту про незалежну оцінку об’єктів комунальної власності (с. Виноградове, вул. Шкільна, буд. 31 с. Виноградове, вул. Поповича, буд. 23) (0.05 МБ)
 46. Про затвердження штатного розпису (Виноградівського СКГ, КП Технік) (0.05 МБ)
 47. Про передачу комунального майна Виноградівської територіальної громади на праві повного господарського відання Комунальному підприємству «Технік» Виноградівської сільської ради (0.05 МБ)
 48. Про передачу комунального майна Виноградівської територіальної громади на праві повного господарського відання ТДВ «Тарасівська Іскра» (0.06 МБ)
 49. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки (Брилівка) (0.05 МБ)

« повернутися до всіх документів

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь