A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Виноградівська об'єднана територіальна громада
Херсонська область, Олешківський район

Поіменне голосування №01-04 «Про порядок денний 45 сесії VII скликання 27.11.2019 року»

Кількість переглядів: 113
Скликання: VII скликання
Сесія: 45 чергова сесія Виноградівської сільської ради
Тип документу: Поіменне голосування
Дата: 27.11.2019
Номер документу: 01-04
Назва документу: Про порядок денний 45 сесії VII скликання 27.11.2019 року
Прикріплені файли:
 1. Список депутатів Виноградівської сільської ради присутніх на пленарному засіданні 45 сесії (1.47 МБ)
 2. Про порядок денний 45 сесії Виноградівської сільської ради (1.29 МБ)
 3. Про внесення змін до рішення 27-ї сесії сільської ради № 590 від 24.12.2018 «Про затвердження Програми соціально-економічного і культурного розвитку Виноградівської сільської ради та сільських цільових програм на 2019 рік» (1.3 МБ)
 4. Про внесення змін до рішення сесії сільської ради №591 від 24.12.2018 р «Про сільський бюджет Виноградівської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік» (1.27 МБ)
 5. Про внесення змін до рішення 27-ї сесії сільської ради № 593 від 24.12.2018 «Про затвердження структури, встановлення вартості харчування та платних послуг в закладах Відділу освіти, культури та спорту Виноградівської сільської ради» (1.29 МБ)
 6. Про затвердження змін до фінансового плану на 2019 рік Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Виноградівської сільської ради» (1.29 МБ)
 7. Про організацію громадських та інших робіт тимчасового характеру на 2019 рік (1.27 МБ)
 8. Про затвердження протоколів конкурсної комісії з питань оренди, відчуження комунального майна та конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності Виноградівської сільської ради (ФОП Казанцев К.Ю., ФОП Олещенко С.І., ФОП Олещенко С.І. ФОП Шейко І.М. (1.33 МБ)
 9. Про затвердження Додаткових угод та Договорів оренди майна, що належить до комунальної власності (ФОП Казанцев К.Ю., ФОП Олещенко С.І., ФОП Олещенко С.І., ФОП Шейко І.М., ФОП Юрченко Н.А (1.29 МБ)
 10. Про взяття майна у комунальну власність та внесення доповнення до рішення ХV-ї сесії №373 від 15.03.2018 року «Про нову редакцію переліку об’єктів комунальної власності об’єднаної територіальної громади Виноградівської сільської ради» (1.29 МБ)
 11. Про затвердження звіту про незалежну оцінку об’єктів комунальної власності (смт Брилівка, вул. Лікарняна, буд. 1а) (1.26 МБ)
 12. Про внесення змін до рішення ХL-ї сесії Виноградівської сільської ради за № 834 від 06.08.2019 року «Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власні (1.33 МБ)
 13. Про внесення змін в списки по нарахуванню земельного податку (Виноградове) (1.26 МБ)
 14. Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (Коваленко Н. М., Нікішенко В. М., Коваленко В. В., Конькова В. О., Коньков О. Ю., Кирилюк І. М., Кирилюк О. Ю., Кирилюк Т. І.,Руденко О. А.,Сед (1.34 МБ)
 15. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок комунальної власності для ведення особистого селянського господарства у власність (Конькова О. Ю.) (1.3 МБ)
 16. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки, яка надається і власність шляхом викупу для будівництва та обслуговування будівель торгівлі за адресою: Херсонська область, Олешківський район, село Виноградове вул. Суворова № 3а (1.31 МБ)
 17. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (Рога В. С., Кравченко Л. І., Кравченко В. О., Кравченко Ю. В.,Путренко В. А., П (1.34 МБ)
 18. Про затвердження проектів землеустрою та технічних документацій щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (Васильченко В. М., Пінчук Ю. Є., Воробей Г. Г., Меркотан Т. М.) (1.31 МБ)
 19. Про затвердження проектів землеустрою зі зміною цільового призначення та проведення земельних торгів у формі аукціону (1.27 МБ)
 20. Про затвердження протоколу конкурсної комісії Виноградівської сільської ради про визначення суб’єкта оціночної діяльності для виконання робіт з проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки комунальної власності, яка підлягає продажу (1.3 МБ)
 21. Про надання дозволу на виготовлення проект із землеустрою щодо відведення земельної ділянки на право власності на земельну частку (пай) (Коваленко В. Л.) (1.27 МБ)
 22. Про надання дозволу щодо поділу земельних ділянок комунальної власності (1.26 МБ)
 23. Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність (Целінко О. М., Кобзар О. С., Власенко Л. М., Чорний О. І., Комшук О. В., Чорний Д. О., Засимен (1.32 МБ)
 24. Про відмову щодо надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність (1.26 МБ)
 25. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки, яка надається у власність шляхом викупу для обслуговування нежитлової будівлі магазину за адресою: смт. Брилівка вул. Вишнева № 82 (Бовтрюк В.В.) (1.29 МБ)
 26. Про припинення права користування земельними ділянками для ведення особистого підсобного господарства ( Грабовська В.Г, Степанська А.В., Якушев О.Т., Юхненко О.І.,Сосновська В.Я., Леон Леонтьєв Г.А., Ярощук Л.Г., Гожик Н.С.Мундрієвсь (1.31 МБ)
 27. Про припинення права користування земельною ділянкою ( Деніз Халілібрахім) (1.28 МБ)
 28. Про внесення змін в списки по нарахуванню земельного податку (смт Брилівка, с Мирне) (1.27 МБ)
 29. Про затвердження містобудівної документації детального плану території (Кононенко С.М.) (1.32 МБ)
 30. Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (Кононенко С.М.) (КОНФЛІКТ) (1.28 МБ)
 31. Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (Мельник В.В., Гонташ Г.П.) (1.28 МБ)
 32. Про надання дозволу на виготовлення Технічної документації щодо встановлення (відновлення) в натурі меж земельної ділянки ( Черняєва В.С., Черняєв С.М,Верещак В.І., Пархомюк В.В. ) (1.3 МБ)
 33. Про надання дозволу на розробку детального плану території щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Верещак В.І (1.33 МБ)
 34. Про надання дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки (Северин Н.П.) (1.32 МБ)
 35. Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність ( Дубаченко В.О., Галецька О.В ) (1.3 МБ)
 36. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) в натурі (на місцевості) меж земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства ( Литвиненко Н.В., Литвиненко І.В., Краснов В.Й.) (1.34 МБ)
 37. Про затвердження Плану дій зі сталого енергетичного розвитку і клімату Виноградівської сільської об’єднаної територіальної громади до 2030 року. (1.3 МБ)
 38. Про затвердження Положення про Реєстр Виноградівської сільської об’єднаної територіальної громади (1.31 МБ)
 39. Про затвердження Положення про порядок здійснення Виноградівською сільською радою Олешківського району Херсонської області державної регуляторної політики (1.3 МБ)
 40. Про бюджетний регламент Виноградівської сільської об'єднаної територіальної громади (1.29 МБ)

« повернутися до всіх документів

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь