A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Виноградівська об'єднана територіальна громада
Херсонська область, Олешківський район

Поіменне голосування №01-04 «Про порядок денний 53 сесії VII скликання 2020 року»

Кількість переглядів: 62
Скликання: VII скликання
Сесія: 53 сесія Виноградівської сільської ради
Тип документу: Поіменне голосування
Дата: 29.05.2020
Номер документу: 01-04
Назва документу: Про порядок денний 53 сесії VII скликання 2020 року
Прикріплені файли:
 1. Список депутатів Виноградівської сільської ради присутніх на пленарному засіданні 53 сесії (1.25 МБ)
 2. Протокол поіменного голосування депутатів (1.56 МБ)
 3. Про внесення змін до рішення 48-ї сесії сільської ради № 977 від 21.12.2019 «Про затвердження Програми соціально-економічного і культурного розвитку Виноградівської об’єднаної територіальної громади сільської ради та сільських цільових програм на (1.56 МБ)
 4. Про внесення змін до рішення 48-ї сесії сільської ради №978 від 21.12.2019 р. «Про сільський бюджет Виноградівської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік» (1.5 МБ)
 5. Про хід і результати виконання Фінансового Плану комунального некомерційного підприємства «ЦПМСД Виноградівської сільської ради» за І-й квартал 2020 року (1.52 МБ)
 6. Про внесення змін до рішення XLVІ-ї позачергової сесії сільської ради VII скликання № 966 від 06.12.2019 «Про план діяльності сільської ради з підготовки проектів регуляторних актів у 2020 році» (1.64 МБ)
 7. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки, яка надається у власність шляхом викупу для обслуговування нежитлової будівель селищного ринку за адресою: смт. Брилівка вул. Садова № 1б (Різаєв Т.Р.) Брилівський старостинський (1.57 МБ)
 8. Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (Раділов Є.М ., Блінов В.М., Громада Т.М., Пунгіна О.Я., Ярошенко О.В.) Брилівський старостинський округ (1.54 МБ)
 9. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність ( Моголівець В.І., Курченко Н.О., Мазан М.В., Крамаренко О.С.,Стеценко П.Д.,Залєвська Л.М.,Моркова З.А., Меркотан М.М.,Єфременко Г.Ф., Стебловський Д.В. Нікулінська (1.56 МБ)
 10. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) в натурі меж земельної ділянки ( Грабовський Г.В., Капкан Т.П.) Брилівський старостинський округ (1.56 МБ)
 11. Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність ( Грабовська І.М.,Страхов М.В., Чорний О.В., Рабченюк В.О.,Ісаченко І.В.Стаднік АІ.,Бавус. (1.57 МБ)
 12. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель під полезахисними лісосмугами (1.72 МБ)
 13. Про надання погодження проекту землеустрою щодо організації і встановлення меж території національного природного парку «Олешківські піски» (1.69 МБ)
 14. Про відмову щодо надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність ( Стаднік А.І.,Стаднік Н.В.,Стаднік О.А.,Стаднік Н.С.,Бавус А.А.,Бавус І.М., Сливка (1.63 МБ)
 15. Про надання згоди на розробку проекту землеустрою щодо відведення вільної від забудови земельної ділянки, що підлягає продажу право оренди на неї на конкурентних засадах (Брилівський старостинський округ ) (1.46 МБ)
 16. Про затвердження містобудівної документації детального плану території (аукціон) Брилівський старостинський округ (1.47 МБ)
 17. Про надання дозволу на розробку детального плану території щодо відведення земельної ділянки у власність( Золіна Н.В.,Булавка Л.В.) Брилівський старостинський округ (1.58 МБ)
 18. Про надання згоди ТОВ «Агроленд Херсон» на передачу орендованої земельної ділянки або її частини в суборенду Брилівський старостинський округ (1.52 МБ)
 19. Про надання дозволу(згоди) на розроблення технічної документації із землеустроющодо встановлення(відновленяя) меж земельної ділянки в натурі ( АТ «Укрзалізниця»)Брилівський старостинський округ (1.55 МБ)
 20. Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення (Нечай Д.С.)Брилівський старостинський округ (1.44 МБ)
 21. Про відмову у наданні дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки (Пастух Н.О.) Тарасівський старостинський округ (1.5 МБ)
 22. Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (Полегенько С.М., Нікітіна С.Я., Підручний Р.М.) Тарасівський старостинський округ (1.58 МБ)
 23. Про відмову щодо надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність (Алфьоровій Л.В., Алфьорову В. В., Алфьорову А. В., Алфьорову О.В., Гофман О. В., Го (1.61 МБ)
 24. Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність (Савченко С.С., ,Житченко О.А., Житченко М.С., Кудревський С.О., Кудревський О.Г. Ляшко С.М., Галецька Л.П., ГавриловаТ.В., Письменна І.М., Макаренко В.П., Снігур Т. (1.64 МБ)
 25. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) в натурі (на місцевості) меж земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства (Снігур Н. І. Снігур О. А., Снігур Л. О.) Тарасівський старост (1.54 МБ)
 26. Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (Яцикович М.С., Шевченко О.В., Глущенко Я.О.,Рудий С.В., Руда М.В, Кравченко Н.В., Онопрієнко Л.В.) Тарасівський старостинський округ (1.49 МБ)
 27. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустроющодо поділу земельної ділянки комунальної власності (Рогощенко О.О.)Тарасівський старостинський округ (1.57 МБ)
 28. Про внесення змін в списки по нарахуванню земельного податку (с. Виноградове) (1.5 МБ)
 29. Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва житлового будинку, господарських будівель та споруд (Чепурко О.С., Чепурко О. В., Чепурко В. В., Вербовська Л. В., Якименко Н. В. (1.68 МБ)
 30. Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність (Лєнь. І. В., Черкесов С. А., Кравченко Л. В., Круглова Г. І., Круглов Ю. А., Круглов Ю. Ю., Джу (1.61 МБ)
 31. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (Чумак А. І., Дудченко Л. І., Пітік І. В., Шмельова Л. А.,Гузенко В. М., Благушин (1.56 МБ)
 32. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства (Кульчицький В. С., Войнікова Г. М., Кирилюк О. Ю., Ястреб О. Ф., Єфімов А. Я., Лушнікова А. А., Кобзар О. С., Демідчен (1.54 МБ)
 33. Про затвердження проектів землеустрою та технічних документацій щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва(Кишиневський Ю. В., Хаустов В. А., Кривошеєва В. М., Воробей Г. Г.) (1.59 МБ)
 34. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) в натурі (на місцевості) меж земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства (Конькова О. М., Коваленко В. М., Коваленко Т. В., Завацька С. В., (1.6 МБ)
 35. Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельних ділянок сільськогосподарського призначення у власність (Мельниченко М. В., Мельниченко Є. В.) (1.53 МБ)
 36. Про відмову щодо надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність (Бабіч М. Г., Панченко І. В., Гурнак Л. М., Гурнак О. Л., Целінко О. М., Целінко О. (1.54 МБ)
 37. Про внесення змін до рішення ХLІІ-ї сесії Виноградівської сільської ради за № 877 від 10.09.2019 року «Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у влас (1.63 МБ)
 38. Про внесення змін до рішення ХLІІІ-ї сесії Виноградівської сільської ради за № 914 від 16.10.2019 року «Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у вла (1.6 МБ)
 39. Про внесення змін до рішення ХLV-ї сесії Виноградівської сільської ради за № 934 від 27.11.2019 року «Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у влас (1.62 МБ)
 40. Про внесення змін до рішення ХLV-ї сесії Виноградівської сільської ради за № 936 від 27.11.2019 року «Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власн (1.72 МБ)
 41. Про внесення змін до рішення ХLVІІІ-ї сесії Виноградівської сільської ради за № 1005 від 21.12.2019 року «Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у в (1.72 МБ)
 42. Про внесення змін до рішення ХLІІІ-ї сесії Виноградівської сільської ради за № 1020 від 21.12.2019 року «Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у вл (1.74 МБ)
 43. Про внесення змін до рішення сесії Виноградівської сільської ради за № 357 від 31.01.2018 р. «Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо поділу земельної ділянки комунальної власності» (1.73 МБ)
 44. Про внесення змін до рішення ХLVІІІ-ї сесії Виноградівської сільської ради за № 1006 від 21.12.2019 року «Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у в (1.76 МБ)
 45. Про внесення змін до рішення ХLVІІІ-ї сесії Виноградівської сільської ради за № 1008 від 21.12.2019 року «Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у в (1.69 МБ)
 46. Про внесення змін до рішення ХLVІІІ-ї сесії Виноградівської сільської ради за № 1020 від 21.12.2019 року «Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у в (1.7 МБ)
 47. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на право власності на земельну частку (пай) (Кромп І. О., Клос В. М., Онопрієнко А. А. ) (1.74 МБ)
 48. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій щодо встановлення (відновлення) в натурі меж земельних ділянок комунальної власності для ведення особистого селянського господарства (Ярощук С. М., Альхімова Г. М., Лєнь Т. В., Кошелік Т. П. (1.55 МБ)
 49. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах оренди для ведення городництва(Омельченко С. М.) (1.46 МБ)
 50. Про списання багатоквартирних житлових будинків №6, №7, №8, №9, №10 по вул. Шкільній, с. Виноградове та багатоквартирних будинків №2, №2а по вул. Суворова, с. Виноградове з балансу Виноградівського СКГ (1.52 МБ)
 51. Про затвердження Додаткових угод та Договорів оренди майна, що належить до комунальної власності (АТ ХД «Укрпошта»,Безносенко О.С.) (1.56 МБ)
 52. Про передачу в оперативне управління та на баланс Відділу освіти, культури та спорту Виноградівської сільської ради матеріальних цінностей (1.51 МБ)
 53. Про списання з балансу Відділу освіти, культури та спорту Виноградівської сільської ради основних засобів (1.55 МБ)
 54. Про затвердження звіту про незалежну оцінку об’єктів комунальної власності (с. Виноградове, вул. Поповича, буд. 2а) (1.53 МБ)
 55. Про приватизацію комунального житлового фонду Виноградівської сільської ради на території смт Брилівка ( Сабадахіна І.В, Горенко А.В., Задирко В.М., Лутюк О.І.) (1.53 МБ)

« повернутися до всіх документів

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь